Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

رئیس جمعیت هلال احمر ابرکوه:


رئیس جمعیت هلال احمر ابرکوه در جلسه ای با حضور دبیران کانون های هلال احمر این شهر گفت: تمامی اهداف و مأموریت ها مبتنی بر حضور و مشارکت جوانان در برنامه های هلال احمر، تدوین و طراحی می شود.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، نشست دبیرکانون جوانان و اعضای شورای اجرایی با رئیس و مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر ابرکوه برگزار شد.

خلیل اکرمی رئیس جمعیت هلال احمر ابرکوه در این جلسه اظهار کرد: فلسفه ذاتی و وجودی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، شما جوانان هستید؛ سرمایه های بی بدیلی که تمامی اهداف و مأموریت ها مبتنی بر حضور و مشارکت شما در برنامه ها، تدوین و طراحی خواهد شد.

اکرمی افزود: دبیران و اعضای شورای اجرایی کانون ها، زبان گویای هلال احمر در کانون ها محسوب می شوند، چرا که رهبری گروه، همفکری و تعامل و مشورت با اعضا و مشارکت و همراهی تمامی اعضا در اجرای فعالیت ها از وظایف دبیران و اعضا شورای اجرایی کانون ها می باشد.

وی تاکید کرد: طی نشستی دبیر و شورای اجرایی  کانون جوانان شاخه آزاد با رئیس و مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر ابرکوه صورت گرفت و اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص نحوه  جذب نیرو و اجرای طرح های ابتکار از جمله برپایی نمایشگاه و تشکیل گروه های حمایتی وهمچنین تشکیل گروه نیک آوران در قالب همکاری اعضا جهت کمک به افراد جامعه  اعلام نمودند.

گفتنی است در پایان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه از اعضا کانون جوانان تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد