Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

چه کسی پاسخگوست؟!


در 8 ماه گذشته در مسیر مهریز- انار، تعداد زیادی بشکه 220لیتری به طول چند کیلومتر در کنار جاده اصلی رها شده است که خطری جدی برای وسایل نقلیه در حال عبور ایجاد کرده است.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از صبح مهریز، جاده مهریز- انار یکی از جاده های اصلی و پر تردد برون شهری استان یزد است که  با ایجاد بزرگراه نطنز- انار در آینده ای نزدیک اهمیت این جاده دو چندان شده و حمل و نقل در این مسیر افزایش می یابد.

در 8 ماه گذشته در مسیر مهریز- انار، حد فاصل ایست بازرسی شهید مدنی و مسجد ابوالفضل، تعداد زیادی بشکه 220لیتری به طول چند کیلومتر در کنار جاده اصلی رها شده  است  که خطری جدی برای وسایل نقلیه در حال عبور ایجاد کرده است.

به گفته یک شاهد عینی که مدتی قبل با اتوبوس از آن محل عبور می کرده است، بر اثر تندبادی که در حال وزیدن بوده این بشکه ها به سمت جاده اصلی هجوم آورده و باعث هراس رانندگان خودروهای سنگین و سواری ها  شده است. 

باتوجه به اهمیت این جاده و پر تردد بودن آن، سوال اینجاست که این بشکه ها درکنار جاده اصلی مهریز- انار، توسط چه کسانی و برای چه هدفی رها شده و چه کسی مسئول حوادث احتمالی برخورد خودروها با این بشکه های سرگردان است ؟

انتهای پیام/ج
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد