Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مدیر اداره برق ابرکوه خبر داد؛


مدیر اداره برق ابرکوه گفت: امسال بیش از60 میلیارد ریال بودجه برای نوسازی، بهسازی و توسعه شبکه توزیع برق این شهرستان هزینه شده است.

به گزارش سرو ابرکوه، ابوالفضل اکرمی مدیر اداره برق شهرستان اظهارکرد: با این میزان بودجه شش هزار متر شبکه فشار متوسط وچهارهزارمتر شبکه فشار ضعیف احداث وبه شبکه برق افزوده شده است.

وی افزود: دراین مدت ۳۰دستگاه ترانسفورماتور ۵۰ و ۱۲۵ کیلو ولت آمپر پست هوایی در محدوده توسعه شبکه برق رسانی ، بیش از۷۰ کیلومتر از شبکه فشار ضعیف در این شهرستان با استفاده از کابل خود نگهدار اصلاح و نصب شده است.

به گزارش ایرنا؛ مدیر اداره برق شهرستان ابرکوه گفت: با فعالیت های انجام شده ۳۸درصد از قطعی های برق نسبت به سال قبل کاهش یافته است .
اکرمی تصریح کرد: مشترکین صنعتی، خدماتی و تعدادی از مشترکین خانگی این شهرستان بیش از

۲۰میلیارد ریال بابت برق مصرفی به اداره برق بدهکارند که از آنان درخواست عاجزانه داریم نسبت به بدهی خود تاپایان امسال اقدام کنند ودر صورت تسریع در پرداخت آن ، به کارهای اصلاح شبکه ها و همچنین طرح توسعه شبکه برق شتاب بیشتری می دهند.

این مسئول ، از فروش۵۰۰ انشعاب برق تک فاز وسه فاز درسال جاری خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون این شهرستان دارای ۲۵ هزار و۶۰۰ مشترک برق خانگی، کشاورزی ، صنعتی و اداری می باشد.

انتهای پیام / ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد