Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتواتیم فوتبال وحدت یزد با دریافت سه گل در مقابل اکسین البرز مغلوب شد تا نوار ناکامی‌های این تیم ادامه پیدا کند.

به گزارش سرو ابرکوه، تیم‌های فوتبال وحدت یزد و اکسین البرز در ادامه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور عصر امروز در ورزشگاه شهید نصیری یزد برابر هم قرار گرفتند.

در این دیدار علی رغم انتظارات زیادی که از نماینده یزد وجود داشت تا ناکامی‌های هفته‌های گذشته خود را جبران کند، این تیم از ابتدا روند بازی را از دست داد و اکسین توپ و میدان را از آن خود کرد.

حملات البرزی‌ها در این دیدار از دقایق ابتدایی بازی به صورت بسیار زیاد دنبال و موقعیت‌های مختلفی از همان اوایل دیدار نصیب این تیم شد ولی بیشتر این موقعیت‌ها از دست رفت.

عماد میرجوان مهاجم تیم اکسین در یکی از این حملات که در دقیقه 9 بازی انجام شد، توانست دروازه حریف خود را باز کند و در ابتدای دیدار نتیجه بازی را به سود تیم خود تغییر دهد.

 

بازیکنان وحدت یزد که در چند هفته قبل هم روند خوبی را پشت سر نگذاشته بودند، در این دیدار با مشکلات فراوانی روبه‌رو شدند و با وجود اینکه حملاتی بر روی دروازه حریف انجام می‌دادند این حملات به نتیجه‌ای نمی‌رسید و عمده حملات وحدت به کرنر تبدیل می‌شد و کرنر‌ها هم نتیجه‌ای برای این تیم به دنبال نداشت.

وقت دوم این دیدار هم با حملات متعدد اکسین همراه شد به گونه‌ای که در دقیقه 47 بازی در یکی از حملات مهاجمان این تیم، داور پنالتی گرفت و این بار هم میرجوان توپ را وارد دروازه حریف کرد و خود و تیمش را دو گله کرد.

دور حملات اکسین همچنان ادامه داشت و عماد میرجوان هم در یک بازی کاملا یک طرفه روی نوار شانس قرار گرفته بود و توانست به ثمر رساندن گل سوم خود، هتریک کرده و بازی را با نتیجه سه بر صفر به پایان برساند.

تسنیم/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد