Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مسئول جذب کمک های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد خبر داد


مسئول جذب کمک های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد، در جلسه هم اندیشی برگزاری مراسم اربعین گفت: تا کنون بیش از 19 هزار نفر از سراسر استان یزد برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند.

به گزارش سرو ابرکوه، صبح امروز جلسه هم اندیشی و ارائه راهکار جهت برگزاری مراسم اربعین با حضور مسئول جذب کمک های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد و مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان، در فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

سید حبیب الله میرخلیلی مسئول جذب کمک های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد اظهار کرد: تا کنون بیش از 19 هزار نفر برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند که این میزان روز به روز افزایش خواهد یافت. در همین راستا به زائرین توصیه می شود که تنها هدفشان از این سفر، زیارت و پیاده روی در مراسم اربعین باشد نه چیز دیگر.

میرخلیلی خاطرنشان کرد: استان یزد برای دومین بار عهده دار موکب پذیرایی کاروان پیاده روی روز اربعین در جوار حرم حضرت اباالفضل(ع) می باشد و وظیفه تبخ 800 هزار غذا برای زائران را متقبل شده است. لذا باید با همکاری مردم کاری کنیم که وقتی اربعین به پایان رسید بتوانیم به خودمان نمره قبولی بدهیم.

انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد