Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

عسگراولادی:


دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید از سه گزینه معرفی شده این جبهه یک نفر برگزیده خواهد شد.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از خبرآنلاین، حبیب الله عسگراولادی وحدت و همگرایی اصولگرایان برای انتخابات را یک تکلیف دانست و گفت: طبیعی است برای ائتلاف هر یک از اضلاع باید نامزد مورد علاقه خود، را داشته باشد تا بتواند در گفتگو های ائتلاف شرکت کند.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، با اشاره به معرفی سه نامزد از سوی جبهه پیروان تصریح کرد: قائدتا از میان باهنر، متکی و آل اسحاق یک نفر برگزیده خواهد شد، جبهه با این یک نفر می تواند در گفتگو با اضلاع دیگر اصولگرایی وارد تعامل بشود و من امیدوارم نتیجه این تعامل مثبت باشد.

اهم اظهارات دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با مهر را بخوانید:

* جبهه پیروان خط امام و رهبری و ائتلاف سه گانه تابع نظرات جامعتین هستند و از این منظر هیچ مشکلی وجود ندارد.

*تعامل با دیگر اصولگرایان انجام شدنی بوده و نتیجه نهایی در مورد تعامل کامل اصولگرایان انشاءالله اعلام خواهد شد؛ اما در خصوص سازوکار حقوقی برای رسیدن به نامزد نهایی هنوز فرمول نهایی برای آن ارائه نشده است و در حال بررسی همه جانبه هستیم.

* فتنه گران در شرایط کنونی جایی در انتخابات آینده بر اساس قوانین و مقررات ندارند؛ اما جریان اصلاح طلبی که موقعیت خود را منزه از فتنه اعلام کرده و یا از سران فتنه که آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی هستند تبری جسته است یک ضلع رقابت است.

* فتنه و انحراف همچون دو لبه قیچی هستند که مشروعیت نظام و نیز راس اصلی قدرت یعنی ولایت فقیه را با راهبرد سرویسهای امنیتی غرب هدف قرار داده اند.

* عناصر فتنه و انحراف در انتخابات آینده نامزد نخواهند داشت مگر صلاحیت حقیقی نامزدی احراز شود و بی شک باید دقت کرد هر نامزدی را که صلاحیت او احراز شود نباید به او مارک فتنه و انحراف بزنیم اگر این کار را بکنیم مفهوم آن این است که شورای نگهبان صلاحیت یک منحرف یا فتنه گر را تایید کرده است.

* تقوای سیاسی نخبگان و مسئولان پرهیز از ستیز و دروغ است، تقوای سیاسی یعنی به هم ظلم نکنیم ، انصاف عدالت را در رقابت ها رعایت کنیم و یک رقابت قانونمند و اخلاقی داشته باشیم .

* تقوای سیاسی آن است که روحیه امید در مردم را زنده نگه داریم و از دمیدن روح بدبینی در فضای جامعه پرهیز کنیم، از طراحی های دشمن غفلت نکنیم و مسائل مهم را از اهم تشخیص دهیم. در مهار و خاموش کردن آتش افروزیهای سیاسی و جناحی کوشش نماییم و اصلاح ذات البین کنیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد