Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مدیر مرکز اسناد و کتابخانه های ملی استان یزد:


مدیر مرکز اسناد و کتابخانه های ملی استان یزد با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت « حاج شیخ غلامرضا یزدی» گفت: بیش از ۹۰۰ دقیقه مصاحبه در زمینه شخصیت « شیخ غلامرضا یزدی» جمع آوری شده است.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزدرسا، داود پاک طینت، مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد روز گذشته در نشست خبری کنگره بزرگداشت آیت الله حاج شیخ غلامرضا یزدی ( فقیه خراسانی) گفت: مجموعا 955 دقیقه مصاحبه ویژه شخصیت حاج شیخ انجام شد و در نهایت کتابی تدوین شده است و در نمایشگاهی در جنب این برنامه نمایگشاهی از صفحات آغاز و انجام کتابخانه شخصی حاجی شیخ به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود: اجرای زنده هنرمندان و تنقاشی تصویر هنرمندان و استخراج لوگو و کار گرافیکی از شیخ  و نمایشگاه تصاویر قدیمی از وی به عنوان برنامه های جنبی ما است.

مدیر اسناد و کتابخانه های ملی استان یزد تصریح کرد: در این زمینه دستگاه های مختلفی همکاری داشته اند و سعی کرده ایم تا مردمی بودن حاج شیخ را در جامعه بازگو کنیم.

پاک طینت ادامه داد: این برنامه در روز پنجشنبه 20 اردیبهشت در دو نوبت صبح و عصر در محل امامزاده جعفر (ع) یزد برگزار می شود و شرکت برای عموم نیز آزاد است.

پایان پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد