Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه موقت بخش بهمن:


امام جمعه موقت بخش بهمن گفت : مسئولین حضور مردم در راهپیمایی و شعور آنها را در حمایت از نظام و ولایت، به اسم خود مصادره نکنند؛ چرا که این حضور نشان رضایت از گرانی و تورم، اشرافی گری مسئولین، رانت خواری ها و... نیست.

به گزارش خبرنگار سرو ابرکوه از مهردشت؛ حجت الاسلام کاظم دشت آبادی امام جمعه موقت بخش بهمن در خطبه های امروز نماز جمعه به سبک زندگی اسلامی اشاره و اظهار کرد : اعتقادات، معنویت و تأمین معیشت حلال پایه و اساس زندگی را تشکیل می دهد و اینکه اعتقادات باید برخواسته از آموزه های دینی، قرآن و عترت باشد.

حجت الاسلام کاظم دشت آبادی افزود : مردم با حضور خود در صحنه های مختلف تاریخ ایران نشان دادند که پیرو نظام، رهبر و این انقلاب هستند و همین حضور 39 سال دشمن را مأیوس و نقشه های آنها را نقش بر آب کرد.

وی بیان کرد: پیش از انقلاب مردم هیچ اختیاری از خود نداشتند و حتی کسانی بر ما حکومت می کردند که خودشان گوش به فرمان اربابان استکبار بودند، اما به برکت جریان عظیم انقلاب، ملت ایران در هر تصمیم گیری برای سرنوشت کشور دخیل هستند و خود انتخاب می کنند.

دشت آبادی ضمن دعومت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن خاطر نشان کرد : امسال نیز برای برای سی و نهمین بار اقتدار و عزت ایران را به رخ دشمنان خواهیم کشید.

خطیب جمعه موقت بخش بهمن تأکید کرد : برخی از مسئولین این حضور و شعور مردم را به اسم خودشان مصادره نکنند؛ چرا که این حضور نشان دهنده عظمت، قداست و پایبندی مردم به نظام و ولایت فقیه است و دلیل بر این نیست که ملت مشکلات ندارند و گرانی و تورم بر آنها فشار نیاورده است.

وی تصریح کرد : این حضور دلیل بر این نیست که مردم از اشرافی گری و عملکرد برخی مسئولین، رانت خواری ها، پارتی بازی ها، بانکداری های ربوی راضی هستند، بلکه بخاطر مأیوس کردن دشمن و تا پای جان در خدمت نظام و ولایت بودن است.

دشت آبادی در پایان ضمن تشکر از حضور پرشور مردم و امام جمعه بخش بهمن در نماز جمعه، از مردم خواست که این حضور را حفظ کنند و امام جمعه را حمایت کنند.

انتهای پیام/ ح.ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد