Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نماینده مردم ابرکوه در مجلس:


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور از مردم دعوت کرد تا در راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور باشکوه خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان بزنند.

به گزارش سرو ابرکوه؛ صباغیان نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ؛ گفت: حضور گسترده مردم در روز قدس انسجام و قدرت ملت مسلمان را به جهان و کشور‌های سلطه گر ثابت میکند.

نماینده مردم بافق، مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حضور آحاد مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و تصریح کرد: حضور پرشور مردم در روز قدس به جهان نشان می‌دهد که نباید در مقابل اسرائیل و کشور‌های سلطه گر کوتاه آمد.

صباغیان هدف کشور‌های غربی بویژه آمریکا و اسرائیل را ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی عنوان کرد و افزود: باید مردم مسلمان ایران و جهان بدانند که مشکل و اولویت اساسی اسلام، اسرائیل است و با حضور خود نشان دهند که نسبت به مسائل آگاه هستند.

وی با بیان اینکه مردم در این روز نشان خواهند داد که پشتیبان فلسطین هستند و به صحنه می‌آیند تصریح کرد: مردم با حضور خود جلوی استکبار می‌ایستند و این یادگاری از امام برای ملت ایران و جهان اسلام باقی می‌ماند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: مردم با این حضور پرشور مشت محکمی بر دهان یاوه گویی‌های کشور‌های سلطه گر خواهند زد.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد