Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:


معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ادای تکلیف مردم برای دشمنان پیامی دارد که درست است که مردم مشکلات اقتصادی دارند و در تنگناهای معیشتی هستند اما پای ارزش‌هایشان ایستاده‌اند.

به گزارش سرو ابرکوه، محمدصالح جوکار در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: آنچه را که من امروز شاهد آن هستم حضور گسترده‌تر و پرنشاط‌تر مردم از همه سال‌های قبل است.

وی با بیان اینکه مردم دین خودشان را نسبت به انقلاب و شهدا و ارزش‌ها ادا کردند، اظهار داشت: قدر مسلم این است که مسئولین ما باید خدمت‌گذار خوبی برای مردم باشند و اگر کوتاهی کنیم جوابی نداریم.

معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: رهبر انقلاب برای 22 بهمن فراخوانی کردند مردم هم ادای تکلیف کردند، این ادای تکلیف برای دشمنان پیامی دارد که درست است که مردم مشکلات اقتصادی دارند و در تنگناهای معیشتی هستند اما پای ارزش‌هایشان ایستاده‌اند.

جوکار تأکید کرد: مردم آمدند چهل سالگی انقلاب‌شان را جشن گرفتند و به دشمن هم گفتند که هیچ غلطی نمی‌توانی بکنی و ما همچنان که در سال 57 به رهبری امام خمینی (ره) پای کار بودیم و انقلاب پیروز شد، امروز نیز دهه پنجم را به رهبری رهبر انقلاب آغاز می‌کنیم.

وی ادامه داد: تا ایشان باشند و رهنمودهای خودشان را داشته باشند تحت رهبری داهیانه و مدبرانه‌شان این انقلاب  سرزنده و پرنشاط در منطقه غرب آسیا و در سطح جهان به برکت خون شهدا و به برکت حضور این مردم ایثاگر و پرتلاش حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد