Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

یادداشت/ هاشم تقدسی


بوی متعفن خاطرۀ قدرت طلبان ِ قانون گریز ِ فتنه 88 هنوز پس از پنج سال، مشام جان امت حزب الله را آزار می دهد و تنها تسکین این درد ملت، یادآوری پایان شیرین فتنه 88 هست که انگشت حیرت را به دهان عالمیان گذاشت.

سرو ابرکوه؛؛

آری زمستان گذشت اما روسیاهی به زغال ماند و ای بسا حسرت که هنوز فتنه گران دست از فتنه گری و لجاجت با آرمان های امام و ارزش های انقلاب اسلامی برنداشته اند و با نقابی بسیار خطرناک و در پوشش افرادی انقلابی نما به کار خویش البته با رسوایی تمام مشغولند.


آری؛ 9 دی مشت محکمی بود بر دهان کسانی که ادعای جدایی دین از سیاست را داشتند و به مردم خود و آرمان های ارزشمند امام و شهداء پشت کرده و دست رفاقت و نوکری اجانب را فشرده و با ذلت بر پوتین آنها بوسه زده بودند.


و متاسفیم که کم گفته اند که در فتنه 88 چه بر سر ملت ما آمد و خواص رفوزه و بعضی آقازاده های خودفروخته تا کجا خنجر را به پشت و سینه ملت ما فرود آوردند و علیرغم قصد روشن خیانت سران فتنه، از روی بزدلی تمام و دنیاخواهی، حاضر به دفاع از حق و حقیقت و محکوم کردن باطل نشدند و شاکریم خدایی را که نعمت ولایت فقیه را به ما عطا کرد تا در کوره راه های عصر غیبت، دستگیرمان باشد.

 

و بنازم به مردمی که کوفی نبودند و چون یاران اباعبدالله الحسین علیه السلام حماسه ای دیگر به پا کردند. ننگ باد بر منافقان مدرن که بر سر سفره شهداء می نشینند ولی بویی از اهداف شهداء نبرده اند و ذره ای به راه شهداء ایمان ندارند.

 

ننگ باد بر کسانی که با اطاعت محض از هوای نفس با دشمن ملت گره خوردند و حتی راه فشار بیشتر و تحریم های به خیال خودشان فلج کننده را به بیگانه یادآوری کردند و گاهی با نامردی تمام، درخواست تشدید تحریم ها را نمودند و امروز هنوز دود فتنه 88 را در خسارت های عرصه سیاسی، اقتصادی، عمرانی و امنیت کشور می بینیم.


اما کفتاران سیاسی بدانند؛ تا این قافله، امیر دارد، حریف این مردان و زنان عاشورایی نخواهند شد و تا راه خمینی کبیر زنده هست، باید آرزوی تسلط بر این عقاید و سرزمین مان را به گور ببرند و این خواب بی تعبیر همچنان ادامه دارد.


البته بعدها تاریخ روشن ترخواهد گفت: که فتنه گران چه در سر می پروراندند، آری به فرمایش امام خامنه ای؛ آمده بودند که کار را یکسره کنند و کشور را تسخیر کنند و بر ارزش ها بتازند. 63  میلیارد تومان خسارت فتنه گران در شهر تهران محاسبه شد و با هجمه تحریم های بعد از فتنه که دشمن امید تازه ای پیدا کرده بود قریب به 320 هزار میلیارد تومان ضرر به زیرساخت های کشور، اخلال در تولید داخل، فرار سرمایه گذاری خارجی و امنیت کشور و... تحمیل کردند و هنوز نیز طلبکارند.


این مبلغ طبق نظر کارشناسان برای ایجاد بیش از دو میلیون و صد و شصت و سه هزار فرصت شغلی در کشور کافی بود که همه را فتنه گران و حامیان خائن داخلی آنها بر باد دادند و هنوز نیز چشم طمع خود را نبسته اند اما به یقین کور خوانده اند....


در آخر این حماسه و رفراندوم و قیام علیه تفکر سکولار و لیبرالیسم را به ملت بصیر و حماسه آفرین تبریک گفته و از خداوند طول عمر رهبر عزیزمان را خواستارم.
 

                                                                                 
والسلام علی من اتبع الهدی ولعنه الله علی القوم الظالمین   

                                                                                           
هاشم تقدسی

                                                                                               
دیماه1393
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد