Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در یک دیدار صمیمانه انجام شد


تنها عکاس دوران انقلاب در ابرکوه، با حضور در جمع دانش آموزان کانون شهید چمران و پخش تصاویر خود، وضعیت شهرستان در آن زمان و تغییرات امروز را تشریح کرد.

به گزارش سروابرکوه، مراسم خاطره گویی تنها عکاس دوران انقلاب در ابرکوه در کانون شهید چمران ابرکوه و با حضور دانش آموزان عضصو این کانون برگزار شد.

دراین مراسم، علیرضا امیدی که تنها عکاس دوران انقلاب در ابرکوه است اظهار کرد: اینکه جوانی در این سن، دوربین به دست بگیرد و وقایع را ثبت کند خیلی ارزشمند است و قطعا تصاویر به جا مانده دوران قبل از انقلاب گویای فرهنگ شهرستان ابرکوه است.

وی با بیان اینکه از دوران کودکی علاقه زیادی به دوربین و عکاسی داشته است افزود: همیشه با دوربینی که پدرم داشت، برای خودم عکاسی و از همه محله های شهرستان، باغ ها، خانه های قدیمی که امروز تخریب شده و اتفاق های مهم مانند انقلاب تصاویری را تهیه و نگهداری می کردم. 

امیدی با بیان خاطراتی از روزهای قبل از انقلاب به تشریح وضعیت آن زمان پرداخت و گفت: انقلاب به معنای دگرگونی است و جوانان و کسانی که خواستار جمهوری اسلامی بودند با هدف ایجاد تغییر و برپایی دین قیام کردند.

هنرمند ابرکوهی در ادامه تصاویری را که با دوربین خود از 40 سال گذشته شهرستان ابرکوه تهیه و گردآوری کرده بود را پخش و ضمن بیان خاطرات آن زمان، دانش آموزان را به نحوه پوشش مردم، اهداف، برنامه ها و.... آشنا کرد.

دانش آموزان نیز با دقت مطالب را گوش کرده و پاسخ پرسش های خود را از وی جویا شدند. 

انتهای پیام / ک

 

 

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد