Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نماینده قرارگاه خادمان افتخاری بقیه‌الله در نجف:


نماینده قرارگاه خادمان افتخاری بقیه‌الله در نجف، گفت : تعداد 180 نفر خادمان افتخاری از شهرستان‌های استان یزد، در حرم‌های نجف و سامرا در حوزه امانت‌داری ایام اربعین فعالیت می‌کنند.

به گزارش سرو ابرکوه؛ در همایش عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی، از کودک و نوجوان تا زن و مرد سالخورده هر کس به طریقی به زئران ائمه اطهار (ع) در عتبات عالیات خدمت‌رسانی می‌کند.

امسال نیز تعداد بی‌شماری از هم‌وطنانمان که با عنوان خدام الحسین (ع) در حرم‌های مطهر نجف اشرف، کاظمین، سامرا و کربلا در خدمت زائران هستند، از گروه خادمان افتخاری قرارگاه بقیه‌الله (عج) به عتبات عالیات اعزام شدند.

صبح امروز نصیر عباسی نماینده قرارگاه مردمی جهادی حضرت بقیه‌الله الاعظم در نجف در گفتگوی تلفنی با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد : این قرارگاه برای دومین سال متوالی در زمینه تأمین نیروی خدوم در ایام اربعین حسینی جهت خدمت‌رسانی به زائران پیاده این سرزمین فعالیت می‌کند.

عباسی گفت : از این تعداد حدود 180 نفر خواهران و برادران از کلیه شهرستان‌های استان یزد به کشور عراق اعزام شده‌اند. این افراد برای مدت 20 روز از 25 مهرماه فعالیت خود را در یازده امانت‌داری آستان مقدس حرم‌های مطهر سامرا و نجف جهت خادمی، تفتیش، امانت‌داری، کفشداری و... شروع کرده‌اند.

نماینده قرارگاه خادمان افتخاری بقیه‌الله در نجف، ادامه داد : از افراد اعزامی از استان یزد، 26 نفر خانم‌ها و بیش از 150 نفر آقایان می‌باشند، که در سه مرحله 7 روزه و در 4 شیفت کاری در حوزه امانت‌داری حرم‌ها به زائران خدمات ارائه می‌کنند.

عباسی خاطرنشان کرد : با توجه به کارنامه درخشان خادمان اعزامی از شهرستان ابرکوه در سال قبل که به‌عنوان گروه خادمان برتر قرارگاه بقیه‌الله (عج) معرفی شدند، در سال جاری برنامه‌ریزی، مدیریت و خدمات‌دهی باب القبله (1) به‌کلی به خادمان استان یزد سپرده شد.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد