Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه ابرکوه مطرح کرد


امام جمعه ابرکوه گفت: با خرید و مصرف کالاهای داخلی و حمایت از تولیدکنندگان ایرانی در آستانه نوروز، اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا می کند.

به گزارش سرو ابرکوه، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در آستانه فرا رسیدن سال نو در گفتگو با ۱۵ دی اظهار کرد: تولید با کیفیت در داخل کشور علاوه بر اقبال و استقبال مردم از خرید آن، رونق بازار و تاثیر گذاری بر اشتغال و اقتصاد جامعه را به دنبال خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه درآستانه سال نو باید خرید کالای ایرانی در اولویت قرار گیرد، افزود: اگر تولیدکنندگان در بالا بردن کیفیت کالای ایرانی تلاش کنند مردم نیز برای خرید کالای داخلی رغبت بیشتری خواهند داشت.

حسینی با بیان اینکه مسئولان نیز باید تولید کنندگان را بیش از پیش حمایت کنند، گفت: مردم هم در طول سال بخصوص در آستانه عید نوروز بمنظور حمایت از تولید و اشتغال داخلی اقدام به خرید و مصرف کالای ایرانی کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه با بیان اینکه یکی از راه های مبارزه با آسیب های اجتماعی رونق دادن به فضای کسب و کار است تاکید کرد: باید با خرید کالای ایرانی در شکست رکود تدریجی اقتصاد و افزایش تولید تلاش کنیم.

حسینی عنوان کرد: نخبگانی در عرصه مختلف و همچنین تولید درکشور داریم که می توانند برای بالا بردن کیفیت کالاهای ایرانی همت کنند و تولید کنندگان را یاری دهند.

امام جمعه ابرکوه با اشاره اینکه دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی برای شکست دادن انقلاب از هر توطئه ای دریغ ندارند تصریح کرد: دشمن و استکبار با تحریم اقتصادی به جنگ ما آمده اند، لذا ما می توانیم با افزایش تولید توام با کیفیت و مصرف تولیدات داخلی مثل دوران دفاع مقدس دشمنان را در این عرصه هم شکست دهیم.

حسینی با بیان اینکه خرید کالاهای بی کیفیت خارجی به اقتصاد ، تولید و اشتغال کشورمان ضربه می زند یادآورشد : باید درآستانه سال نو با مراجعه به واحدهای تولیدی ، نمایشگاه ها و مغازه ها با خرید کالای ایرانی دل تولیدکنندگان را خوشحال و آنان را در ادامه مسیر امیدوار کنیم.

امام جمعه ابرکوه تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی با تکیه بر ظرفیت های قوی اقتصاد درونی و بهره مندی از دانش لازم روز، زمینه مقابله با تحریم ها و افزایش تولید و توسعه صنعت و بهبودی فضای کسب و کار و در نهایت اشتغال پایدار را فراهم می کند.

یکی از تاکیدات رهبر انقلاب در زمینه اقتصاد که در طول سالیان گذشته بارها توسط ایشان مطرح شده است، مصرف کالای داخلی است.

با ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی و برنامه‌ریزی‌ برای اصلاح الگوی مصرف این موضوع اهمیت دوچندانی پیدا کرده و یکی از ابعاد مشارکت عموم مردم در پیشرفت اقتصادی مصرف کالای داخلی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد