Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوادر کنار تمامی واکنش‌ها به شهادت محسن حججی، حامد زمانی خواننده معروف و ارزشی کشور نیز کلیپی ویژه برای شهادت وی آماده کرده است.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از  یزد رسا، محسن حججی، نام آشنای این روزها در شبکه‌های اجتماعی و محافل خانواده‌هایی است که اخبار پیشروی‌های رزمندگان در سوریه را دنبال می‌کنند، مدافعانی که با همه وجود برای دفاع از حرم حضرت زینب (ع)  جانفشانی می‌کنند.

این شهید والامقام هفته گذشته به دست گروه تکفیری تروریستی داعش اسیر شد و روز بعد با سرِ بریده خبر شهادتش به تایید رسید، برای نخستین بار همسرش این خبر را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و گفت که آروزی همسرش برآورده شده است.

واکنش‌ها به خبر شهادت وی در شبکه‌های اجتماعی رنگ و بویی خاص به این فضا داد، تصویرگری‌ها، متن‌های زیبا، فیلم‌ها و کلیپ‌های فراوانی در تمجید شهید محسن حججی منتشر شد از عکس‌های دوره نوجوانی تا فیلم‌های کوتاه اردوهای جهادیش، همه و همه نشان از عشق و علاقه وی به اهل بیت علیهم السلام دارد.

در میان تمامی این واکنش‌های تصویری و ویدئویی، حامد زمانی خواننده معروف کشورمان نیز برای وی کلیپی زیبا تهیه کرده است که در ادامه می توانید آن را ببنید.

لینک دانلودLoading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد