Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

آیت الله ناصری نتیجه مخالفت با اصلاح طلبان را چشید


از همان ابتدا و با شناخت روحیات اصلاح طلبان می شد حدس زد مواضع انقلابی و قاطع امام جمعه یزد از سوی آن ها بدون پاسخ نخواهد ماند و جریان دروغ و تزویر از هیچ کوششی برای تخریب وجهه این یار امام خمینی(ره) دریغ نخواهد کرد.

به گزارش سرو ابرکوه، یزد رسا نوشت: 17 اسفند روحانی به یزد آمد. جریان تندروی اصلاح طلبی که روحانی را نه در خدمت مردم بلکه در خدمت منافع خود می خواهد دست به کار شد تا همانگونه که در سال 92 دولت اعتدال را به نفع اصلاحات مصادره کرده بود این بار سند یزد دارالعباده را هم به نام خود بزند.
عده ای در خانه معاون اول رئیس دولت اصلاحات جمع شدند و نام ستاد مردمی را برای خود برگزیدند! این ستاد مردمی به صورت خودجوش اقدام به نصب بنرهای متعدد در جای جای شهر یزد کرد. بنرهایی که یزد را پایتخت اصلاحات، رئیس ممنوع التصویرش و معاون ممنوع المقامش معرفی می کردند!
این اقدامات تا جایی ادامه پیدا کرد که خشم مردم انقلابی را برانگیخت و آن ها را در مسجد مصلی گرد هم جمع کرد. بعد از این اقدام انقلابیون ائمه جماعات و در راس آن ها آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان به این شیطنت ها پاسخ دادند.
آیت الله ناصری در خطبه های نماز جمعه اعلام کرد: «یزد دارالعباده، حسینه ایران و پایگاه علم، تقوا و فضلیت و کمال بوده و با همت جوانان و بزرگان این روند ادامه خواهد داشت. این برند نباید شکسته شود.مردم رای شان برای تقویت دین وکشورشان است نه گروه وجناح خاصی. یزد جایگاه کار و کوشش است و نباید جولانگاه و پایتخت گروه خاصی باشد و به این شکل مصادره شود.یزد پایگاه این و آن نیست. یزد پایگاه اسلام است. یزد پایگاه دین است. یزد پایگاه علماست. حالا چون ما درانتخابات پیروز شدیم نباید آنچه هویت مردم است عوض کرد. نه یزد پایتخت هیچ جا نیست، پایتخت اسلام و ولایت است. این دغدغه های ما و دوستانی است که در روزهای گذشته آمدند در مدرسه مصلی. از این به بعد همه گروه ها باید بدانند یزد پایتخت هیچ حزبی نیست. جولانگاه هیچی نباید باشد و هیچ کس حق ندارد نام و نشانی برای یزد انتخاب کند. این مساله دغدغه خاطر ما است، ولی باید همه آرامش را حفظ کنند تا بهانه به دست کسی نیافتد.یک مسائلی است بین تهرانی ها است. آنجا مسئولین و غیرمسئولین افرادی هستندکه خودشان حرف دارند، مسائل خود را در تهران حل کنند و همان جامنطقه وپایتخت باشد اینجا جای این کارها نیست.»
البته سخنان صریح و قاطعانه آیت الله ناصری به همین جا ختم نشد وی در تاریخ 24 اسفند و در دیدار با جمعی از مسئولان وزارت کشور که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد برگزار شد بار دیگر تاکید کرد: نام «حسینیه ایران» و برند مذهبی یزد در هر حالتی حفظ شود.
از همان ابتدا و با شناخت روحیات اصلاح طلبان می شد حدس زد این مواضع انقلابی و قاطع از سوی آن ها بدون پاسخ نخواهد ماند و جریان دروغ و تزویر از هیچ کوششی برای تخریب وجهه این یار امام خمینی(ره) دریغ نخواهد کرد.
با گذشت چند روز از این موضع گیری ها اقدامات تخریب گرانه آغاز شد. گردانندگان یک سایت بدنام و افراطی با اثاث کشی به سایت های جدید این حملات را کلید زدند و در این راه حتی به بزرگان اصلاحات در یزد هم رحم نکردند و پای آن ها را هم وسط کشیدند!
ماجرا از آنجا آغاز شد که سایت خبرآنلاین سخنان حجت الاسلام معزالدینی در جمع اصلاح طلبان یزدی را به پای آیت الله ناصری نوشت. دو روز قبل خبری با تیتر « امام جمعه یزد:بزرگان اصلاحات و اصولگرا از این شهر برخاسته اند و این نشان دهنده قدرت تحمل یزدی هاست » بر خروجی این سایت قرار گرفت.

 

 

با وجود اینکه در متن خبر اسم حجت الاسلام معزالدینی و سمت ایشان به عنوان امام جمعه موقت هم ذکر شده بود لکن سایت های زنجیره ای اصلاح طلب به صورت هماهنگ همان سمت امام جمعه را انتخاب کردند! جای سوال است که واقعاً یکی از گردانندگان این تعداد سایت خبر را نخوانده و یا اینکه هدف چیز دیگری بوده است.

 ماجرا به همینجا ختم نشد و اصلاح طلبان پا را از این هم فراتر گذاشتند و این بار علاوه بر تحریف سمت، سخنان حجت الاسلام معزالدینی را با تصویر و اسم آیت الله ناصری منتشر کرده و به خورد مخاطبان خود دادند.

 براستی مدعیان اخلاق در تطبیق اسم و سمت امام جمعه و تهیه عکس نوشته دچار اشتباه شده اند یا با این دروغ پراکنی ها به دنبال خدشه به جایگاه نماینده ولی فقیه در یزد و سرخوردگی نیروهای مومن و انقلابی بوده اند؟!
هر چند آیت الله ناصری پیش از انقلاب و در پاریس هم امام را همراهی می کرد و با سختی ها و ناملایمات مبارزه آشناست. اما شایسته است بزرگان اصلاحات و مسئولین با چنین بداخلاقی ها و دروغ پراکنی ها که به دوست و دشمن رحم نمی کند واکنش نشان دهند.


 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد