Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در جلسه ستاد امر به معروف بخش بهمن مطرح شد


جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دفتر امام جمعه بخش بهمن با حضور مسئولین شهرستان ابرکوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرو ابرکوه از مهردشت؛ در این که جلسه مسئولین مربوطه در حوزه بازار و اقلام طرح تنظیم بازار نکاتی را بیان کردند.

توزیع قند، شکر و نبات برای 16 هزار خانوار ابرکوهی موجود است
سید مسعود میرحسینی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه بیان کرد : تا کنون 250 تن شکر در شهرستان توزیع شده است.

میرحسینی تصریح کرد : قند و شکر و نبات با نظارت نماینده تعزیرات بین 3500 خانوار ابرکوهی توزیع شده و برای 16 هزار خانوار دیگر موجود است.

برخورد با احتکار و گرانفروشی از وظایف تعزیرات حکومتی است
حجت الاسلام مجتبی رحمت زاده رئیس دادگستری شهرستان، نیز اظهار کرد : مجریان قانون و عوامل قضایی ابرکوه در اجرای قانون و وظایف خود کوتاهی نخواهند کرد.

رحمت زاده ضمن درخواست از شهروندان جهت اعلام گزارشات به دادگستری، تأکید کرد : برخورد با احتکار و گرانفروشی یکی از فعالیت های اداره تعزیرات حکومتی است.

همزمان در مبارزه با جنگ اقتصادی نباید از جنگ فرهنگی غافل شویم
در ادامه حجت الاسلام رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن تصریح کرد : مرحله اول امر به معروف قلبی و سپس لسانی است. سومین مرحله یدی است که وظیفه دولت و مسئولین است.

علیزاده عنوان کرد : دادگستری و نیروی انتظامی با جدیت اقتدار خود را حفظ کرده و با متخلفان این حوزه برخورد کنند.

وی افزود : اگر چه در حال حاضر سایه جنگ اقتصادی بر کشور و مشکلات اقتصادی بر دوش مردم به ویژه قشر متوسط سنگینی می کنند، ولی نباید از مسائل فرهنگی و روش های مختلف جنگ فرهنگی غافل شویم.

تقدیر از اصناف و کاسبانی که اجناس خود را با قیمت قبل (قیمت روی کالا) می فروشند و حضور مسئولین تعزیرات در جمع های عمومی برای توجیه و توصیه به مردم که اقلام ضروری کم نیست و مردم خود را با ایستادن در صف های طولانی اجناس تنظیم بازار خسته نکنند، از پیشنهادات حاضرین جلسه بود.

انتهای پیام/ح.ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد