Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در جلسه شورای کشاورزی ابرکوه مصوب شد


مسئول امور عشایر و دام جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: با توجه به زیر ساخت های موجود در سال آینده، برنامه لازم جهت افزایش تولید شیر ابرکوه از 50 به 100تن، به عمل می آید.

به گزارش سرو ابرکوه، ظهر امروز جلسه شورای کشاورزی در محل فرمانداری ابرکوه با حضور حسن زارع مسئول امور عشایر استان، کاشانی معاون بهبود تولیدات گیاهی و قیصری مدیر سرمایه گذاری جهاد کشاورزان استان، فرماندار و اعضاء شورای کشاورزی شهرستان برگزار شد.

جواد شمس مسئول امور عشایر و دام جهاد کشاورزی ابرکوه در گفتگو با سرو ابرکوه در حاشیه این جلسه اظهار کرد: مقرر شد مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان با توجه به زیر ساخت های موجود، در سال آینده برنامه لازم جهت افزایش تولید شیر از 50 به 100تن، را به عمل آورد.

وی گفت: همچنین با توجه به مکان یابی مجتمع بز شیری سانن در شهرستان ابرکوه، پیگیری های لازم به منظور تامین آب و اعتبار جهت زیرساخت های آن توسط اداره آب منطقه ای و فرمانداری تامین شود.

شمس افزود: در این جلسه مصوب شد که سطح زیر کشت گلخانه ای استان تا پایان سال 97 به 15هکتار افزایش یابد و به منظور تحقق این برنامه ها تسهیلات پرداخت گردد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در سال جاری، 6 روستای شهرستان به صورت پایلوت طرح «اصلاح نژاد دام سبک» را اجرا می کنند.

انتهای پیام/ ک
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد