Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه ابرکوه:


امام جمعه ابرکوه گفت: مردم از دستگاه قضا انتظار دارند با خاطیان به ویژه سارقین بدون ملاحظه برخورد جدی شود.

به گزارش سرو ابرکوه، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه، به مناسبت هفته قوه قضائیه در دیدار با رئیس و جمعی از قضات دادگستری ابرکوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و دیگر شهدای این حادثه اظهار کرد: شهید بهشتی پاسدار واقعی اسلام، معمار راستین قوه قضاییه و استوانه ای نیرومند در انقلاب اسلامی بود.

وی بابیان اینکه نقش قوه قضاییه در امنیت جامعه غیر قابل انکار است افزود: مردم بخش عمده ای از آرامش خود را در قاطعیت دستگاه قضایی می دانند.

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه با بیان اینکه مردم از دستگاه قضا انتظار دارند با خاطیان بویژه سارقین بدون ملاحظه برخورد جدی شود خاطرنشان کرد: باقدرت بیشتر با سارقان سابقه دار برخورد شود.

احمد مورکیان رییس دادگستری ابرکوه در این دیدار با گرامیداشت یادخاطره شهیدآیت الله بهشتی و هفته قوه قضاییه گفت: پرونده های ورودی طلاق کاهش یافته است و علت کاهش آن ارجاع پروندها به مرکز مشاوره بهزیستی است.

به گزارش ایرنا، مورکیان بابیان اینکه 70 درصد پرونده های صلحی در شورای حل اختلاف به صلح و ساز منجر شده است اظهار کرد : شورای حل اختلاف در این شهرستان دارای سه شعبه حکمی و7 شعبه صلحی است.

وی بابیان اینکه کاهش ورودی پرونده ها داشته ایم افزود: از حدود 9 هزار پرونده ورودی درسال ، 9 هزار و 500پرونده خروجی داشتیم ومختومه شده است .

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد