Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام‌جمعه بخش بهمن:


امام‌جمعه بخش بهمن، گفت : صدور رأی دادگاه لاهه به نفع ایران، حقانیت جمهوری اسلامی و ظالمانه بودن تحریم‌ها را ثابت کرد و تودهنی محکی به آمریکا زد.

به گزارش سرو ابرکوه، ظهر امروز حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا علیزاده امام‌جمعه بخش بهمن، در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد : اینکه عده‌ای راحت‌طلب و منافق تلاش می‌کنند نشان دهند؛ ایران به بن‌بست رسیده و راهی جز ارتباط با آمریکا و بردگی او را ندارد، خائن به کشور و بزدل هستند.

مدعیان ارتباط با آمریکا، خائن و بزدل هستند
حجت‌الاسلام علیزاده، گفت : این خائنان و منافقان، انقلاب و قدرت آن را نفهمیدند، اما یوزی رابین مدیر اسبق برنامه موشکی اسرائیل فهمید و گفت؛ من به احترام موشک ایرانی کلاه از سرم برمی‌دارم.

خطیب جمعه بخش بهمن افزود : امروز به اقتدای مولایمان رهبر معظم انقلاب عرض می‌کنیم؛ تا جان در بدن داریم اجازه نمی‌دهیم خائنان و منافقان، این کشور را که حاصل خون شهدا است به دشمن بفروشند. 

قدرت و وحدت ملت ایران موجب عقب‌نشینی دشمن می‌شود
علیزاده تصریح کرد : اگر ملت ایران قدرتمندانه بدون ضعف و وارفتگی در میدان بماند و عقب‌نشینی نکند، بین مردم و مسئولین دودستگی و فاصله نیفتد، آمریکا هم نمی‌تواند مقاومت کند و همچون سگ درنده‌ای فرار را بر قرار ترجیح می‌دهد.

وی بیان کرد : امروز ذلیل‌ترین کشور آمریکا است که به خاطر شکست‌های دائمی در پروژه نابودی نظام اسلامی، دائماً وعده‌ووعید می‌دهد که جمهوری اسلامی نفس‌های آخرش را می‌کشد.

علیزاده خاطرنشان کرد : چهل سال است خودشان را دل‌خوش کرده‌اند و امروز و فردا می‌کنند، اما این آرزو را به گور خواهند برد که درخت تنومند انقلاب و میوه‌های آن (بسیجیان سرمشق) شکست بخورند. صدور انقلاب به دیگر کشورها باعث نگرانی آنها شده و جا دارد از این نگرانی بمیرند.

حمله موشکی به مقر داعش نشان داد؛ جمهوری اسلامی با کسی شوخی ندارد
وی، به پاسخ قاطع و سریع موشکی سپاه پاسداران به عملیات گروهک‌های تروریستی اهواز، اشاره کرد و گفت :  هلاکت بیش از 40 نفر از سرکرده‌های تروریستی در حمله موشکی مقر داعش، یک پیام به اربابان آنها داشت؛ موشکی که به شرق فرات و مقر تروریست‌ها و 3 مایلی نیروهای آمریکایی می‌رسد، می‌تواند به ریاض و تلاویو هم برسد و جمهوری اسلامی با کسی شوخی ندارد.

امام‌جمعه بخش بهمن، با توجه به توقف افزایش قیمت ارز و سکه که منجر به کاهش قیمت برخی کالاها شد، عنوان کرد : مشکل امروز کشور، ناشی از سوء مدیریت و عدم نظارت است، که امیدواریم با مدیریت و تدابیری که دولت اندیشه می‌کند شاهد متعادل شدن بازار باشیم. لذا مردم هم کمک کنند نه اینکه مادری که هنوز فرزندش به دنیا نیامده است، میلیون‌ها تومان پوشک بخرد و انبار کند.

رأی دادگاه لاهه تودهنی محکمی به آمریکا است
علیزاده گفت : صدور رأی دادگاه لاهه به نفع ایران، حقانیت جمهوری اسلامی و ظالمانه بودن تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران را ثابت کرد. اگرچه ممکن است آمریکا به رأی دادگاه عمل نکند، اما همین رأی و اثبات تخلف آمریکا تودهنی محکی به آنها است.

برخورد بدون ملاحظه با دانه‌درشت‌های و اخلالگران آرامش را به بازار برگرداند
وی تأکید کرد : قاطعیت دستگاه قضا در اجرای احکام مفسدان اقتصادی، برخورد بدون ملاحظه با دانه‌درشت‌ها و تسریع روند رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی، همچون صدور حکم  35 تن از اخلالگران بازار سکه و حکم اعدام 3 تن از آنها، آرامش را به بازار برگردانند.

نیروی انتظامی رکن اصلی و اساسی، تأمین امنیت و نظم است
این مقام مسئول، ضمن تبریک آغاز هفته نیروی انتظامی، گفت : نیروی انتظامی رکن اصلی و اساسی نظم، امنیت و تأمین آسایش و اقتدار کشور است، که باید برای تأمین امنیت بیشتر، از طرف دولت و ملت پشتیبانی شود.

علیزاده اذعان کرد : نیروی انتظامی با تقدیم 13 هزار شهید در دفاع مقدس و در راستای تأمین امنیت مردم در داخل کشور و مرزها و مبارزه با اشرار و قاچاقچیان و بیش از 22 هزار جانباز، رشادت‌ها و دلاوری‌های خود را به نمایش گذاشت.

امام‌جمعه بخش بهمن، در پایان با اشاره به راه‌اندازی 5 موکب از بخش بهمن در همایش بزرگ اربعین حسینی، که نسبت به استان یزد بیشترین آمار را دارد، گفت : تعیین رئیس مجلس، رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر جدید عراق، نشان داد پول و قدرت سیاسی کشورهایی چون آمریکا و عربستان نمی‌تواند آرایش سیاسی و کابینه دولت عراق را تعیین کند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد