Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با سرو ابرکوه:


حجت‌الاسلام فلاح زاده گفت : سکوت دشمنان و رسانه‌های معاند نسبت به همایش جهانی اربعین حسینی و پوشش خبری آن نشانه بیم آنها از این حماسه عظیم است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسین فلاح زاده استاد حوزه و دانشگاه، در حاشیه پیاده‌روی اربعین حسینی در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد : اگرچه دشمنان در حال حاضر از قدرت نظامی منطقه به سرکردگی جمهوری اسلامی ایران بیم دارند، ولی بسیج شدن مردم در برابر اهداف شوم آنها قدرت معجزه‌آسایی دارد که ترسشان را چندین برابر می‌کند.

همایش جهانی اربعین حسینی یک حرکت سیاسی است
حجت‌الاسلام فلاح زاده گفت : همایش جهانی اربعین حسینی یک حرکت سیاسی و دنباله‌رو قیام عاشورا در سرزمین کربلا است، که از حب الحسین (ع) رهبر آزاده جهان اسلام در وجود عاشقانش سرچشمه می‌گیرد.

وی تأکید کرد : لذا دشمنان می‌خواهند به هر قیمتی از این حادثه بزرگ، که در سال‌های اخیر موجب اجتماع میلیون‌ها نفر با ملیت‌های مختلف سراسر دنیا در یک مکان مقدس شده است، جلوگیری کنند.

سکوت رسانه‌های معاند در اربعین حسینی نشانه ترس آنها است
فلاح زاده، به سکوت رسانه‌های معاند و غربی در برابر همایش عظیم اربعین حسینی، اشاره کرد و گفت : این رسانه‌ها کوچک‌ترین اتفاقات ورزشی کشورها یا اجتماعات قانونی ما را در بوق و کرنا می‌کنند، اما از حضور حتی یک خبرنگار در راهپیمایی بی‌نظیر مسلمانان در کربلا معلا دریغ کرده و آن را بایکوت خبری می‌کنند.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد : این برخورد آنها حاکی از آن است که دشمنان اسلام شکست‌خورده‌ و حتی از تجمع باشکوه اربعین حسینی بیم و هراس دارند، که حاضر نیستند آن را پوشش خبری بدهند.

دشمنان اسلام یک‌بار دیگر در کربلا شکست خوردند
فلاح زاده اذعان کرد : ایجاد تفرقه و از بین بردن اتحاد بین شیعیان عراق و ایران نیز یکی از نقشه‌های فتنه‌انگیز دشمن بود که باهدف اجرا نشدن همایش جهانی اربعین پیاده کرد و خوشبختانه مردم با حضور میلیونی خود آن را نقش بر آب کردند و یک‌بار دیگر دشمنان اسلام را در کربلا شکست دادند.

تحقق شعار هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَه در همایش پیاده‌روی اربعین
وی با تأکید بر اینکه همایش اربعین زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (ع) است، عنوان کرد : با همه این اوصاف امسال نیز همچون سال‌های گذشته این تجمع میلیونی با همه شور و اشتیاق به سالار شهیدان ثابت کرد، که مردم جهان به شعار هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَه اعتقاد دارند و زیر بار زیاده‌خواهی‌های دشمنان نمی‌روند.

فلاح زاده در ادامه صحبت‌های خود بیان کرد : بخشی از علل راه‌اندازی این همایش عظیم اربعین و پیاده‌روی زائران حسینی در عتبات عالیات، حضور خادمان و کمک‌های مادی و معنوی مردم است، که با حراست و ایجاد امنیت زمینه آرامش و آسایش زائران را فراهم می‌کنند.

خادمان اربعین همان رزمندگان اسلام هستند
استاد حوزه و دانشگاه در پایان خاطرنشان کرد : امر خدمت‌رسانی و فعالیت‌های خادمان در قالب موکب‌ها و... اجر و ثواب رزمندگان را دارد که در دفاع از اسلام، از هیچ ایثاری دریغ نمی‌کنند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد