Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

رئیس تأمین اجتماعی ابرکوه مطرح کرد:


رئیس تأمین اجتماعی ابرکوه گفت: پرداخت مستمری به افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی در شهرستان ابرکوه در دولت یازدهم ،105درصد رشد داشته است.

به گزارش سرو ابرکوه، عباس حمیدی زاده رئیس اداره تأمین اجتماعی ابرکوه در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت: حجم پرداختی مستمری ها از مبلغ 99میلیارد و351میلیون ریال در سال 1392با تدبیر و رویکرد حمایتی دولت یازدهم به 203میلیاردو 665 میلیون ریال افزایش یافت.

حمیدی زاده با اشاره به سیاست های دولت یازدهم مبنی بر ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیک گفت: با وجود اینکه در مجموع 32 هزار نفر در شهرستان تحت حمایت سازمان تأمین اجتماعی هستند، 95درصد مراجعات اعم از بیمه شدگان و کارگاه ها به این اداره کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه بیش از63 درصد از جمعیت ابرکوه زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند ادامه داد: در مجموع 11 هزار و 200 نفر بیمه شده اصلی هستند.

رئیس اداره تأمین اجتماعی ابرکوه اضافه کرد: در یکسال گذشته 18هزار و 500 فقره دفترچه های درمان صادر و همچنین بیش از 55 هزار و500 فقره دفترچه هم تمدید اعتبار شده است.

حمیدی زاده با بیان اینکه تامین اجتماعی ابرکوه مبلغ 60میلیارد ریال مطالبات معوق از کارگاه های تولیدی دارد یاد آور شد: هم اکنون یک هزار و 120کارگاه تولیدی، فنی و صنعتی فعال شهرستان ابرکوه تحت پوشش بیمه هستند که 333 کارگاه از بخشودگی جرائم برخوردار شده اند.

وی همچنین اضافه کرد: 186میلیارد ریال حقوق سال گذشته به یک هزار و 656 نفر مستمربگیر تامین اجتماعی پرداخت شده است.

انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد