Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوانماینده تام‌الاختیار دانشگاه یزد در برگزاری آزمون‌های سراسری گفت: آزمون ورودی دوره دکترای سال ۹۷ با شرکت سه هزار و۴۱۲ داوطلب، ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه ۴ اسفندماه جاری در چهار حوزه در دانشگاه یزد برگزار می‌شود.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزد رسا،‌ سید محسن میرحسینی افزود: در کنکور امسال دکترا در استان یزد یک‌هزار و ۹۹۵ نفر داوطلب مرد و یک‌هزار و ۴۱۷نفر داوطلب زن در هفت گروه آزمایشی علوم پایه، فنی مهندسی؛ علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، دامپزشکی و زبان به رقابت می‌پردازند.

به گفته وی محل برگزاری آزمون در دانشگاه یزد، خواهران در سالن‌های غدیر و فجر و برادران در ساختمان‌ توحید و پردیس علوم است.

وی تصریح کرد: کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز سه‌شنبه اول اسفندماه جاری برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: باجه رفع نقص از روز چهارشنبه ۲ اسفندماه در دانشگاه یزد، ورودی دانش، روبه‌روی سالن فجر دایر است و داوطلبانی که برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون دچار مشکل شده اند، می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۷ به این مکان مراجعه و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۳۸۲۱۶۰۶۶ تماس حاصل کنند.

وی با تاکید بر اینکه داوطلبان باید یک ‌ساعت قبل از شروع آزمون در سالن حضور داشته باشند، افزود: به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر عکس‌دار برای ورود به جلسه آزمون برای کلیه شرکت‌کنندگان الزامی و به همراه داشتن تلفن همراه و ماشین‌ حساب در جلسه آزمون ممنوع است.

وی متذکر شد: کلیه شرکت‌کنندگان در روز آزمون باید از ورودی دانش واقع در بلوار دانشگاه به دانشگاه یزد وارد شوند.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد