Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتواهم‌زمان با هفته دولت 90 پروژه عمرانی در ابرکوه به بهره‌برداری رسید، که برخی از آنها با حضور معاون استاندار افتتاح شد.

به گزارش سرو ابرکوه؛ هم‌زمان با هفته دولت، پروژه‌های قابل بهره‌برداری شهرستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، فرماندار و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی ابرکوه افتتاح شد.

بیش از 90 طرح در حوزه‌های کشاورزی، دامداری، ساماندهی بافت روستاها، ورزشی، گردشگری، برق‌رسانی و گازرسانی با هزینه ۳۷ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و مشارکت بخش خصوصی و تسهیلات سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری رسید.

بوم گردی حسین میرزا با مبلغ  ۱۰۰ میلیون تومان توسط مالک و 250 میلیون تومان تسهیلات اشتغال فراگیر، زمین چمن مصنوعی روستای حسین‌آباد بخش بهمن بااعتبار سه هزار و ۳۰۰ میلیون ریال، احداث ایستگاه اقلیم‌شناسی خودکار روستای اسفندآباد ابرکوه با مبلغ هزار و پانصد میلیون ریال، اقامتگاه و رستوران سنتی خانه مستوفی سرای نقالی شاخه ابرکوه به نمایندگی استان یزد و بنیاد فردوسی، جاده عشایری ده عرب جلال‌آباد به طول ۴ کیلومتر، احداث بلوار شهدا و ورودی ابرکوه از سمت هرات و مروست، پروژه سنگ جدول زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی روستای صادق‌آباد، ازجمله پروژه‌هایی بود که به‌صورت نمادین در این هفته افتتاح شد.

دیدار با خانواده شهید آدمی، حضور در گلزار شهدا و قرائت فاتحه، شرکت در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه‌های معاون استاندار یزد در سفر به ابرکوه بود.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد