Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

گرامیداشت 17 آبان روز ابرکوه؛


عصر امروز همزمان با روز ابرکوه، آئین استقبال از ورود کاروان نمادین امام رضا(ع) به ابرکوه با حضور مسئولین کشوری برگزار شد.

به گزارش سرو ابرکوه، عصر امروز مراسم گرامیداشت 17 آبان سالروز ورود امام رضا(ع) به شهر تاریخی ابرکوه و توقف چند روزه ایشان در این شهر، با حضور دکتر غلامرضا بصیری پور رئیس شورای عالی استان ها، حجت الاسلام تقوی رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، چند تن از خادمین حرم رضوی و مسئولین شهرستان در محل مسجد بیرون برگزار شد.


طی این مراسم کاروان نمادین امام رضا(ع) از میدان امام حسین(ع) حرکت و پس از عبور از خیابان های شهید صدوقی، امامزاده احمد(ع) و نسفی در میان انبوده استقبال مردم متدین این شهرستان وارد مسجد بیرون شد.


در ادامه و پس از تجمع در مقابل مسجد بیرون بصیری پور رئیس شورای عالی استان های کشور ضمن گرامیداشت روز ابرکوه اظهار کرد: همه افتخار ما این است که در خدمت زائران حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) باشیم. هیچ زیارتی به اندازه زیارت این امام بزرگوار نمی تواند بر دل ها اثر گذار باشد.


بصیری پور تصریح کرد: به مدیران و مسئولین توصیه دارم تا می توانید و در توان دارید برای رفاه و رضایت زائران حرم رضوی تلاش کنید؛ چرا که ولی نعمت همه سفره های ایران امام رضا(ع) می باشد.


انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد