Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان یزد:


معاون امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان یزد، گفت : اصلاح سبک زندگی به اجتماعی شدن و مشارکت مردمی، یکی از راهکارهای افزایش میزان امید به زندگی است.

به گزارش سرو ابرکوه؛ صبح امروز جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی با حضور دکتر محمدحسن لطفی معاون امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان یزد، در فرمانداری ابرکوه برگزار شد.

اهمیت مشارکت مردم و اصلاح سبک زندگی اجتماعی شدن در سلامت
لطفی ضمن تشکر از فعالیت کانون سلامت در ابرکوه و اهمیت مشارکت های مردمی در این حوزه، اظهار کرد : سی درصد مباحث سلامت مربوط به مردم و 30 درصد مربوط به ژنتیک، تغذیه مناسب و مراقبت های پزشکی و محیط پیرامون است و مابقی در موقعیت های اجتماعی و فرهنگی خلاصه می شود.

معاون امور مشارکت های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یزد، به کاهش میزان امید به زندگی در سال های اخیر اشاره کرد و گفت : کانون های سلامت و اصلاح سبک زندگی به اجتماعی شدن، از راهکارهای برون رفت از این مسائل است.

مشارکت و مراجعه به مردم موجب کاهش آسیب های اجتماعی است
محمد کاظمی‌نسب فرماندار ابرکوه، ضمن تأکید بر تلاش مسئولین جهت بقای اعتماد کاسته شده مردم نسبت به دولت، اظهار کرد : سیستم های اداری همراه با مراجعه به مردم ناجی ملت ها خواهد بود و لازم است جهت کاستن آسیب های اجتماعی از خود مردم کمک بگیریم.

وی ادامه داد : وضعیت مذهبی و فرهنگی ابرکوه با نیروی انسانی و اجتماعی، یکی از سرمایه های ابرکوه نسبت به دیگر شهرستان های استان یزد است، که می تواند زمینه پیشرفت و آبادانی آن را فراهم کند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد