Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست فرماندهان ارشد سپاه الغدیر با استاندار یزد به موفقیت‌های و اقدامات این مجموعه در زمینه‌ها و تهدیدات مختلف اشاره کرد.

به گزارش سروابرکوه به نقل از یزدرسا، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست فرماندهان ارشد سپاه الغدیر با استاندار یزد گفت: مأموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقابله به سه موضوعی است که انقلاب و ارزش‌های انقلاب را تهدید می‌کنند که شامل تهدیدات سخت، امنیتی و نرم دشمن از جمله شبیخون فرهنگی هستند و مقابله و پاسخگویی به این سه طیف تهدید از سوی مقام معظم رهبری به سپاه سپرده شده است.

سردار فتح‌الله جمیری با اشاره به موفقیت‌های و اقدامات سپاه الغدیر استان در زمینه‌های مختلف و این سه طیف از تهدیدات عنوان کرد: تیپ 18 الغدیر، همیشه پیروز بوده است و در طول هشت سال دفاع مقدس تنها خطی از نیروهای زمینی سپاه که در پاتک‌های دشمن شکسته نشده تیپ الغدیر بوده است و اکنون در جنوب شرق کشور نیز ماموریت دارد و با وجود مشکلات زیاد برای نیروهای این تیپ در امنیت مرزها نقش موثری دارند و با انگیره و علاقه ماموریت خود را دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: در زمینه امنیتی سازمان اطلاعات و سازمان‌های امینتی سپاه الغدیر اقدامات بسیار خوبی داشته است و با هماهنگی با دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی و انتظامی و تعامل با شورای تامین استان در اتفاقات و اغتشاشات اخیر نیز نقش بسیار خوبی را ایفا کرده‌اند.

جمیری با بیان اینکه مجموعه سپاه الغدیر استان بیشتر در زمینه تهدیدات نرم و مسائل فرهنگی فعالیت دارد و موفقیت‌هایی نیز داشته است، افزود: سپاه الغدیر در زمینه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی فعالیت خوبی داشته و در همه اقشار از جمله دانش آموزی، دانشجویی، جامعه پزشکی، مهندسی و ... فعال است.

وی مراکز پادگانی و آموزشی سپاه الغدیر استان را منحصر به فرد خواند و ادامه داد: نیروهای وظیفه از دوره تحصیلی سیکل تا دکترا در مراکز استان آموزش می‌بینند و در صورت نیاز سپاه استان آمادگی دارد که نیروهای غیر از سپاه را نیز آموزش دهد و نیروهای هوا فضا نیز در این استان آموزش می بینند که اهمیت مجموعه سپاه و نیروهای مسلح را در استان بالا می‌برد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خاطرنشان کرد: مدتی پیش مسئول کمیته چشم‌انداز 20 ساله در تشخیص  مصلحت نظام عنوان کرد که تنها مجمواعه‌ای که در این چشم انداز 1404 به اهداف خود رسیده و به قدرت منطقه‌ای دست پیدا کرده است نیروهای مسلح هستند که موفقیت بسیار بزرگی محسوب می‌شود و همه این‌ها از نتیجه رهنمودها و هدایت‌های مقام معظم رهبری است.

سردار جمیری تصریح کرد: مجموعه سپاه الغدیر استان یزد از ظرفیت‌های بسیار خوبی در جهت توسعه، عمران، آبادانی و امنیت استان برخوردار است و در این زمینه موفق نیز بوده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد