Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مدیر اداره برق ابرکوه:


مدیر اداره برق ابرکوه گفت: امسال بیش از 12 میلیاردریال بودجه برای بهسازی و توسعه شبکه توزیع برق این شهرستان هزینه شده است.

به گزارش سرو ابرکوه، ابوالفضل اکرمی مدیر اداره برق شهرستان با اعلام این خبر، اظهار کرد: با این میزان بودجه سرویس 620 کیلومتر شبکه توزیع، احداث 200 متر شبکه فشار متوسط و 800 متر شبکه فشار ضعیف اجرا و به شبکه برق افزوده شده است.

وی افزود : درهمین مدت 15 دستگاه ترانسفورماتور 50 و 100 کیلو ولت آمپر پست هوایی در محدوده توسعه شبکه برق رسانی نصب شده است.

این مسئول، بابیان اینکه با فعالیت های انجام شده 9 درصد از قطعی های برق نسبت به سال قبل کاهش یافته است خاطرنشان کرد: امسال 140 میلیون کیلو وات ساعت انرژی برق در این شهرستان مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 10درصد رشد داشته است.

اکرمی تصریح کرد: مشترکان صنعتی، خدماتی و تعدادی از مشترکان خانگی این شهرستان بیش از 20 میلیارد ریال بابت برق مصرفی به اداره برق بدهکارند که از آنان درخواست داریم نسبت به پرداخت بدهی خود تا پایان امسال اقدام کنند و در صورت تسریع در پرداخت آن به کارهای اصلاح شبکه ها و همچنین طرح توسعه شبکه برق شتاب بیشتری می دهند.

بر اساس گزارش ایرنا، این مسئول از فروش 300 انشعاب برق تک فاز و سه فاز در سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: هم اکنون این شهرستان دارای 26 هزار مشترک برق خانگی، کشاورزی، صنعتی و اداری می باشد.

انتهای پیام / ک

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد