Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فرمانده نیروی انتظامي ابرکوه:


فرمانده نیروی انتظامي ابرکوه در ديدار با خانواده شهيد اسماعیل نعمتی زاده، گفت: شهدا با اهدای خون سرخ خود به اسلام جاودانگی بخشیدند.

به گزارش سرو ابرکوه، سرهنگ علیرضا صالحی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ابرکوه، در ديدار با خانواده شهيد "اسماعیل نعمتی زاده" اظهار کرد: اگر امروز مي توانيم در كشور عزيزمان آزادانه نفس بكشيم و در امنيت كامل زندگي كنيم به خاطر ايثارگري و فداكاري شهدا و جانبازاني نظير شهيد "نعمتی زاده" است.

وي با بيان اين که امنيت کشور مرهون خون پاک شهداست، خاطرنشان کرد: ما هرگز نبايد شهدا را از ياد ببريم چرا که آنها برگردن ما حق واسعي دارند و کمترين کار ما اين است که شادي هايمان را با خانواده آنها تقسيم کنيم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، صالحی ضمن دلجويي از خانواده اين شهيد گرانقدر ادامه داد: طبق فرمايش امام خميني (ره) با توجه به آیه قرآن "شهيدان زنده اند و نزد خدا روزي مي خورند" و شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار ما مي باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه در پايان با بیان اینکه شهدا با اهدای خون سرخ خود به اسلام جاودانگی بخشیدند افزود: ايمان، اخلاص، همبستگي از جمله خصلت هاي خوبي بود که در تمام شهدا وجود داشت و مي تواند براي ما بهترين سرمشق و الگو باشد.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد