Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا'آیناز حاتمییان 'دانش آموز دختر کلاس چهارم ابتدایی توسط معلم خود تنبیه بدنی شده و پیشانی و یکی از چشمانش بشدت متورم شده است.

به گزارش سروابرکوه به نقل از سبلان‌ما،'آیناز حاتمییان 'دانش آموز دختر کلاس چهارم ابتدایی که توسط معلم خود تنبیه بدنی شده و پیشانی و یکی از چشمانش بشدت متورم شده است، اظهار داشت: معلم من را جهت  یاد دادن درس به همکلاسی‌ها توصیه کرده بود و چون آن‌ها نتوانستند پاسخ صحیح به سئوالات درسی دهند عصبانی شد و گردنم را گرفت و من را به دیوار کوبید.

پدر این دانش آموز گفت: آیناز پس از انجام سی تی اسکن و تشخیص پزشکان مبنی بر شکستگی جمجمه در مشگین شهر به بیمارستان فاطمی اردبیل اعزام شد.

وی افزود: پس از یک هفته بستری و درمان توسط پزشکان حال آیناز رو به بهبودی است.

طاهر رسولی، دادستان مشگین شهر در مورد این حادثه به خبرنگار ما گفت: پرونده قضایی برای ضرب و شتم دانش آموز مشگین شهری تشکیل و تحقیقات لازم در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت دانش آموز هم اکنون مساعد و از بیمارستان مرخص شده است افزود:جزئیات حادثه بعد از تکمیل تحقیقات اطلاع رسانی خواهد شد.

رسولی تصریح کرد:دادستانی مشگین شهر پیگیری این موضوع را انجام و با متخلفان به صورت جدی برخورد می کند.

اسکندری، رییس روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل نیز گفت: هر گونه تنبیه بدنی دانش آموز ممنوع بوده و در این مورد خاص نیز اگر موضوع به اثبات برسد با آموزگار متخلف برخورد خواهد شد.

وی افزود:هنوز موضوع به اثبات نرسیده و ما منتظر اعلام نظر ارگان های رسمی در این باره هستیم ضمن اینکه رییس آموزش و پرورش بخش ارشق موضوع را با تمام جوانب در دست بررسی دارد.

اسکندری اظهار داشت:اینکه حتما در مدرسه و کلاس درس تنبیه بدنی صورت گرفته و اینکه آسیب وارد شده به این دانش آموز مربوط به ضرب و شتم و آن هم توسط معلم می باشد هنوز به اثبات نرسیده و باید منتظر گزارش ها بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد