Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه در دیدار با هنرمندان مطرح کرد


امام جمعه ابرکوه در دیدار با گروه هنری مهد اندیشه آزادگان، گفت: شهرستان ابرکوه با داشتن ظرفیت های بالای هنری نباید برای برنامه های خود از گروه های هنری دیگر شهرستان ها با هزینه های سنگین، دعوت کند.

به گزارش سرو ابرکوه، حمید رضا بصیری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه تیم مؤسسه فرهنگی هنری مهد اندیشه آزادگان که هم اکنون در حال ساخت یک فیلم کوتاه کمدی با موضوع ترویج ازدواج آسان هستند، با حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار مجید آزادگان مدیر موسسه فوق ضمن تقدیر از حمایت های امام جمعه، بیان کرد: ما می خواهیم با کار خود اصطلاح «ما می توانیم» را معنا کرده و با دست خالی و حداقل امکانات فیلمی را بسازیم که پیام های سازنده را به جامعه منتقل می کند.

سپس حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه با بیان اینکه زبان هنر رساترین زبان تبلیغ است، گفت: هنرمند متعهد نیروئی ارزشی و با انگیزه است که با کار خود دمیدن روح تعهّد را در پیکر جامعه القاء می کند.

حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: در حالیکه دنیای غرب ابراز فیلم را در جهت انهدام ساختار اخلاقی، فرهنگی، خانواده، اصول و ارزش های انسانی بکار می گیرد و نقش ویرانگر خود را تاکنون نشان داده  است، در مقابل هنرمندان متعهد ما می توانند با تهیه کارهای ارزشی در مقابل آنها بایستند و پیام خود را منتقل کنند.

حسینی یادآور شد: نباید نقش هنرِ سازنده را نادیده گرفت تا از این طریق استعداد جوانان خلاق، مبتکر و توانمند شکوفا شود و همین موضع موجب رُشد اجمالی کار فیلم نامه نویسی و فیلم سازی در شهرستان شود.

وی نبود یک گروه متمرکز هنری در شهرستان را نقیصه دانست و ادامه داد: نمی توان پذیرفت که ابرکوه با داشتن ظرفیت ها و پتانسیل های بالای هنری برای برنامه های مختلف خود از گروه های هنری شهرستان های مجاور با هزینه های هنگفت، دعوت کند. لذا از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انتظار داریم تا در این رابطه اقدامات لازم برای تشکیل یک گروه هنری متمرکز و بومی انجام دهد.

انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد