Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج؛


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج گفت: عده ای می خواهند جریان فتنه 88 را یک حادثه ساده جلوه دهند و به آن برچسب «حوادث بعد از انتخابات» می زنند.

به گزارش سرو ابرکوه، در آستانه فرا رسیدن یوم الله 9 دی ماه، دانشکده پیرا پزشکی شهرستان میزبان نشست روشنگری با موضوع بازشناسی ابعاد مختلف فتنه 88 بود که با حضور حجت الاسلام  تقدسی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج، برگزار شد.

حجت الاسلام  تقدسی به تشریح اوضاع انتخابات ریاست جمهوری سال 88 پرداخت و اظهار کرد: عده ای به دنبال این هستند که فتنه 88 را در اذهان مردم کم رنگ کرده و اصرار دارند جریانات مذکور را یک حادثه معمولی جلوه دهند؛ آنان می خواهند به آن اقدامات برنامه ریزی شده جهت براندازی انقلاب، برچسب «حوادث بعد از انتخابات» بزنند.

تقدسی تصریح کرد: حضور اعضای 16 سفارتخانه کشور های مختلف در ایران، در میان دستگیر شدگان جریان اغتشاشات سال 88 توسط نیروهای امنیتی، نشان دهنده این است که حوادث مذکور به صورت هدفمند و توسط چندین کشور جهت دخالت در اوضاع سیاسی ایران و بر اندازی انقلاب اسلامی شکل گرفته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج، افزود: جریان های وابسته به جبهه های ضد انقلاب و معاندان، در ستادهای انتخاباتی بعضی کاندیداهای انتخابات سال 88 نفوذ پیدا کرده و به صورت برنامه ریزی شده به هدایت جریان فتنه و اغتشاش گران می پرداختند.

وی در پایان ضمن اشاره به اوضاع منطقه و به ویژه سوریه، خاطرنشان کرد: آزاد سازی حلب توسط ارتش سوریه مشت محکمی بود بر دهان سران استکبار و طرفداران نیروهای تکفیری که مایه دلگرمی و امید مردم سوریه نیز بود.

انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

گفتگو گفتگو

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد