Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

طی صدور پیامی؛


فرماندار ابرکوه طی صدور پیامی یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل را گرامیداشت و همچنین هفته قوه قضائیه را به کلیه فعالان دستگاه قضا تبریک گفت.

به گزارش سرو ابرکوه، سید نبی رسولی فرماندار شهرستان به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی(ره)، طی صدور پیامی یاد و خاطره این شهیدان والامقام را گرامی داشت و همچنین هفته قوه قضائیه را به کلیه فعالان دستگاه قضا در شهرستان و استان تبریک گفت.

متن پیام فرماندار ابرکوه بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحيم

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و ارشادات مقام عظمای ولایت به عنوان رکن اساسی نظام، مسئولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌ دار است.

مروری گذرا بر سه دهه برپایی نظام جمهوری اسلامی بیانگر این است كه دستگاه قضایی با بهره جستن از شرع مقدس اسلام دستاوردهای شگرفی را در زمینه‌های تدوین لوایح قضایی، كاهش اطاله دادرسی، پیشگیری از وقوع جرم، اصلاح مجرمان، احیای حقوق عامه و گسترش آزادی‌های مشروع برداشته است.

 

ملت ایران همواره در همه عرصه های انقلاب اسلامی و تداوم آن به عنوان ركن اساسی مطرح بوده و با همه وجود و تقدیم بهترین فرزندانشان، تحقق حكومت عادلانه اسلامی را عینیت بخشیدند. لذا به جاست که با تمام توان برای هرگونه خدمت و پیشگیری از تضییع حقوق فردی و اجتماعی مردم شریف تلاش شود.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره ي شهید آیت الله دكتر بهشتی و 72 تن از یاران امام راحل(ره)، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسوولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و كاركنان این قوه در استان و شهرستان ابركوه تبریك گفته توفيقات همگان را در سايه رهبري هاي مدبرانه مقام معظم رهبري(حفظ الله)، از درگاه ايزد منان مسئلت دارم.

 

سيد نبي رسولي

فرماندار ابركوه

6 تیر ماه 94
 

روابط عمومی فرمانداری ابرکوه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد