Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

هشدار امام جمعه بخش بهمن؛


امام جمعه بخش بهمن گفت: رضاخان با زور از سر دختران و زنان چادر بر می داشت اما امروز دشمن کاری کرده و می کند که دختران و زنان خودشان کشف حجاب می کنند و این را فرهنگ و تمدن می دانند در حالی که نقش زن در جامعه؛ انسان‏سازیست، نه شى‏ءاى براى هوسرانى!

به گزارش سروابرکوه؛ حجت الاسلام رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن در خطبه های نماز جمعه شهر مهردشت به محقق شدن وعده رهبر انقلاب مبنی بر خروج آمریکا از خاورمیانه اشاره کرد و گفت: پیش بینی رهبر انقلاب در دهم اردیبهشت امسال خطاب به آمریکا، که فرمودند بدانید آمریکا و برخی کشورها پایشان از این منطقه قطع خواهد شد، با گذشت 9 ماه محقق شده و آمریکایی ها ضمن عقب نشینی و خروج نیروهای خود از سوریه و عراق به شکست خود اعتراف کردند.

شکست آمریکا در سوریه و تحقق پیش بینی رهبر انقلاب پس از 9 ماه
وی افزود: به لطف خدا، وعده نابودی رژیم صهیونیستی و پیروزی فلسطین هم محقق خواهد شد و چند نشانه برای تحقق این امر وجود دارد: خیزش فلسطینیان خصوصا در انتفاضه اول و دوم، جنگ های 22 روزه 50 روزه و 8 روزه و حملات اخیر که بیش از دو روز بیشتر طول نکشید و بحران داخلی رژیم صهیونیستی و استعفای چند وزیر.

نقش زنان انسان سازی است نه وسیله ای برای هوسرانی!
این مقام مسئول به 17 دی و اجراى توطئه استعمارى كشف حجاب به‏ دستور رضاخان پهلوى در سال 1314 اشاره کرد و گفت: کشف حجاب در ایران به چند دوره تقسیم می شود که دوره اول و دوم در زمان رضاخان انجام گرفت و دوره سوم  هم اکنون که ماهواره ها ، سایت های ضد اسلام و انقلاب ، فضاهای مجازی جای سر نیزه های رضاخان را گرفته اند.

حجت الاسلام علیزاده تصریح کرد: رضاخان با زور از سر دختران و زنان چادر بر می داشت اما امروز دشمن کاری کرده و می کند که دختران و زنان خودشان کشف حجاب می کنند و این را فرهنگ و تمدن می دانند در حالی که نقش زن در جامعه؛ انسان‏سازیست، نه شى‏ءاى براى هوسرانى، که دشمنان تلاش می کنند این نقش مهم را از زنان بگیرند.
مردم باید طرح و برنامه دشمن برای آینده نظام را بشناسند

خطیب جمعه مهردشت به ایام دهه بصیرت و توطئه کودتا برای نابود کردن نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: ناکثین، قاسطین و مارقین انقلاب اسلامی گناهان فراوانی داشتند؛ از جمله تمکین نکردن به قانون و رای مردم با وجود ادعا به قانون گرا بودن و تلاش برای قراردادن مردم در مقابل نظام در سال 88 بود که متاسفانه این طرز تفکر تا امروز ادامه دارد و تلاش می کنند به هر بهانه ای مردم را مقابل نظام قرار دهند.

وی در ادامه سخنان خود به 19 دی و قیام مردم قم در سال 1356 اشاره کرد و گفت: درسی که 19 دى و 9 دی به ما می دهد شناخت طرح و برنامه دشمن است؛ باید برنامه دشمن را بشناسیم امروز دشمن براى نظام جمهورى اسلامى و آینده‏ى آن، برنامه تخریبى دارد که باید این‏ها را بشناسیم و طرح‏ هاى دشمن را خنثى كنیم.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد