Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

انتخاب آیت الله جنتی نشان داد‎؛


در مرحله بعدی، برنامه‌ریزی‌های سنگینی صورت گرفت تا ریاست مجلس خبرگان گزینه‌ای کم‌تر انقلابی باشد و از همین رو از آن‌جا که آیت‌الله جنتی یکی از گزینه‌های احتمالی برای ریاست این مجلس به شمار می‌آمد، هجمه‌ها علیه ایشان شدت یافت

سرو ابرکوه؛

در ماه‌های اخیر تلاش‌های سنگینی از سوی طیف‌ها و رسانه‌های زنجیره‌ای مدعی اعتدال و اصلاحات صورت گرفت تا به زعم خود، مانع راه‌یابی نمایندگان اصلح به مجلسین خبرگان و شورای اسلامی شوند.

این تلاش‌ها برای جلوگیری از ورود علمای انقلابی به مجلس خبرگان شدت یافت به گونه‌ای که بدخواهان انقلاب، کمپین‌هایی برای تخریب حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح یزدی به راه انداختند و بوق‌های رسانه‌ای غرب از جمله رسانه فریبکار روباه پیر، در سایه تبلیغات شدید تخریبی و هجمه‌های روانی فوق‌العاده به میدان آمدند تا رأی واجدان شرایط در تهران را از سوق‌یافتن به سمت این عزیزان بازدارند. اما علیرغم همه جوسازی‌ها، آیت‌الله جنتی به عنوان خار چشم دشمنان و ضدانقلاب که همواره آماج ناجوانمردانه‌ترین تخریب‌ها قرار داشته است، به مجلس خبرگان راه یافت.

در مرحله بعدی، برنامه‌ریزی‌های سنگینی صورت گرفت تا ریاست مجلس خبرگان گزینه‌ای کم‌تر انقلابی باشد و از همین رو از آن‌جا که آیت‌الله جنتی یکی از گزینه‌های احتمالی برای ریاست این مجلس به شمار می‌آمد، هجمه‌ها علیه ایشان شدت یافت. متاسفانه نوع رویکرد کسانی چون آقای هاشمی رفسنجانی نیز چه در دوران تبلیغات خبرگان و چه پس از آن، به گونه‌‌ای بود که بدخواهان نظام و انقلاب را به وجد می‌آورد.

با این همه در انتخابات ریاست خبرگان، علیرغم همه تبلیغات سوء و هجمه‌های کم‌سابقه علیه آیت‌الله جنتی، این عالم انقلابی با آرای قاطع نمایندگان عضو مجلس خبرگان به ریاست این مجلس انتخاب شد و دشمنان نظام و انقلاب را از این همه بصیرت و موقعیت‌شناسی خبرگان ملت در شگفتی فروبرد.

آرای شگفت‌انگیز و بی‌سابقه فقها و مجتهدان شورای نگهبان به  آیت‌الله جنتی به عنوان عالم انقلابی مبغوض انگلیس نشان داد که برگزیدگان ملت در مجلس خبرگان، انقلابی‌تر از ادوار پیشین به ادای تکلیف خود در پاسداری از جوهره نظام اسلامی می‌اندیشند و با انتخاب بصیرانه خویش، دهان دشمنان بخصوص استعمار پیر انگلیس را با بتن پرکرده‌اند. به عبارتی اگرچه طیفی خاص در داخل به همراه بلندگوهای تبلیغاتی در خارج با تمام توان کوشیدند تا مانع راه‌یابی امثال آیت‌الله مصباح و یزدی به مجلس خبرگان شوند‎ اما آرای قاطع نمایندگان این مجلس به آیت‌الله جنتی که حتی نسبت به آرای قبلی ایشان هم افزایش معناداری پیدا کرده است، نشان می‌دهد که مجلس جدید خبرگان نه‌تنها آرزوهای طیف خاص داخلی را برآورده نکرده است بلکه این مجلس با رویکردی انقلابی‌تر از گذشته در خدمت نظام و اهداف کلان آن قرار دارد. تا باد، چنین بادا.

نویسنده: فاطمه فائزی

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد