Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دیدار با امام جمعه ابرکوه:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دیدار با امام جمعه ابرکوه گفت: مدیریت موفق در شهرستان، به ویژه در بخش فرهنگی موجب یکپارچگی و هماهنگی بین بسیج و مسئولین شده است که خروجی آن دفع آسیب های محتمل می باشد.

به گزارش سرو ابرکوه، صبح روز گذشته سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه دیدار و گفتگو کرد.

طی این دیدار فتوحی، ابرکوه را یکی از شهرستان های سالم و انقلابی توصیف کرد و گفت: مدیریت موفق در شهرستان، به ویژه در بخش فرهنگی موجب یکپارچگی و هماهنگی بین بسیج و مسئولین شده است که خروجی آن دفع آسیب های محتمل می باشد. این ادعا در بخش برگزاری مراسم های مختلف عزاداری و دیگر مناسبت کاملاً مشهود است.

وی تصریح کرد: سپاه الغدیر مباحث مربوط به بخش های مختلف بسیج استان را که در 21 قشر فعالیت دارند پیگیری کرده و نظاره گر حسن انجام وظایف آنان است. در همین راستا عموماً با دولت و نخبگان و برجستگان شهرستان ها را برای بهره مندی از افکار، اندیشه ها و مواضع اصولی آنان، تعامل دارد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد یادآور شد: اخیراً به منظور استفاده از حداکثر ظرفیت و پتانسیل نخبگان سطح استان توصیه شده است نواحی مقاومت بسیج استان برنامه های خود را در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره در قالب طرح کاربری ارائه دهند.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه بیان کرد: بسیج بدنه قوی و پر صلایت از شجره طیبه انقلاب است و همه ما موظفیم به اعتلای اندیشه بسیجی جهت فراگیر شدن و جهان شمول شدن اهداف بسیج بپردازیم. لذا پیشنهاد می شود با هدف عطف ویژگی های مکتبی نیروهای لاحقه سپاه به نیروهای ارزشی سابقه، بازنشستگان سپاه ارتباط خود را با مجموعه حفظ و القاء روحیه ایثار، فداکاری و ولایتمداری داشته باشند.

حسینی اذعان کرد: به حسب توصیه مقام معظم رهبری در بحث اقتدار بسیج باید رویش ها را به حدّاکثر و ریزش ها به حداقل برسانیم که در بخش فرهنگی مهم ترین سرمایه، مردم هستند.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: اعمال سلیقه در چگونگی تقویت روحیه فرهنگی، بویژه فرهنگ دینی جامعه حرف عملی را می زند؛ یعنی همانگونه که غم و اندوه را در مصیب ها مدیریت می کنیم، باید بتوانیم زمینه شادی سالم برای مردم را در اعیاد و جشن ها فراهم نماییم.

انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد