Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی:


نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم باید خواسته های خود را مطرح کنند، ولی نباید با برخوردهای غیرقانونی زمینه سوءاستفاده رسانه های بیگانه را فراهم کرد.

محمد رضا صباغیان نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، در خصوص اعتراضات مردم به وضعیت اقتصادی اظهار کرد: این حق مردم است که خواسته های خود را مطرح کنند و آن را از مسئولان مطالبه کنند.

صباغیان ادامه داد: ولی در شرایط حساس کنونی که دشمنان قسم خورده لحظه به لحظه دنبال اجرای نقشه های خودشان هستند، ملت باید هوشیار باشند که زمینه های رسیدن به اهداف را برای آنها مهیا نکنند.

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز، در مجلس تصریح کرد: چرا که یکی از عوامل موثر در شرایط اقتصادی کنونی همین دشمنان بیگانه هستند که با تحریم ها، کشور ایران را تحت فشار اقتصادی قرار داده و معیشت مردم را دچار مشکل کرده اند.

وی تأکید کرد: البته که حق مردم باید ادا شود، ولی باید این موضوع را مدنظر داشته باشیم که تجمع در خیابان ها، از بین بردن امکانات و تجهیزات ملی در شهرها و خسارت زدن به سرمایه های کشور، راه قانونی و مناسب برای بیان کردن خواسته ها و مطالبه کردن حقوق مردم نیست.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: از آنجا که رسانه های بیگانه در این جریانات به دنبال منافع سیاسی خود هستند، لذا مردم آگاه باشند که با برخوردهای غیرقانونی، آب در آسیاب دشمن نریزند.

صباغیان در پایان گفت: به عنوان نماینده مردم از دولت و مجلس می خواهم با همکاری و همیاری همه مسئولان مربوطه، حل مشکلات اقتصادی را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد