Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

پاسخ یزدی ها به فتنه طلبان و آشوبگران داخلی و خارجی؛


دیماه از سال 88 تا امروز در ذهن مردم ایران ماهی با عطر و بوی حماسه است، حماسه حضور مردم و پایان فتنه.

به گزارش خبرنگار یزدرسا؛ در تاریخ ایران اسلامی رخدادهای زیادی صورت گرفته، فتنه‌ها و حوادث که همگی آنها با رهنمودهای مقام عظمای ولایت و حضور مردم ولایی، انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی خاتمه یافته است.

دیماه از سال 88 تا امروز در ذهن مردم ایران ماهی با عطر و بوی حماسه است، حماسه حضور مردم و پایان فتنه.

امسال با افزایش مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، در گوشه و کنار کشور عده‌ای از هم‌وطنان عزیزمان با حضور در خیابان‌ها به دنبال رساندن  صدای اعتراض خود  به گوش دولت‌مردان بودند که عده‌ای سودجو از این فرصت سوء استفاده کرده و با رخنه بین مردم صدای مطالبات اقتصادی و عدالتی مردم را به سمت سویی دیگر بردند، سر دادن شعارهایی علیه نظام، به آتش کشیدن مقدسات ازجمله پرچم ایران، کشتن عده‌ای هم‌وطنان مظلوم و به شهادت رساندن مامورین امنیتی و همچنین خوشحالی آمریکا و خارج نشینان در همان روزهای ابتدائی دست دشمنان قسم خورده ملت را رو کرد و مردم راهشان را از اخلا‌ل‌گران جداکردند.

 فتنه‌انگیزی های اخیرمردم را بار دیگربه خیابان‌ها کشاند و حماسه‌ای دیگر را رقم زد مردم همیشه در صحنه و غیور یزد نیز به همراه مسئولین با هر گرایش سیاسی امروز با حضور خود دیگر بار آمریکا، اسرائیل و مزدوران داخلی آنها را ناامید کردند و به قول معروف به دشمنان فهماندند:«آزموده را آزمودن خطاست...».

خبرنگار یزدرسا در این روز حماسی به میان مردم رفت تا علت حضور آنان را از زبان و بیان خودشان ثبت کند.

«صدیقه مدرسی» همسر شهید محمد منتظر قائم به خبرنگار یزدرسا گفت: برخی اخلال‌گر به فرمان و فتنه‌انگیزی دشمنان اسلام، آمریکا و اسرائیل به اموال مردم هجوم آوردند و خواستند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

وی اظهار کرد: مردم ما اگر چه درگیر مشکلات اقتصادی هستند اما هرگز اعتراض خود را به شکل آتش زدن اموال عمومی، بانک و غیره نشان نمی‌دهند و می‌دانند مشکلات اقتصادی با آشوب‌گری و اخلال در نظم و امنیت درست نمی‌شود و این کارها فقط مشکلات مردم را بیشتر می‌کند.

خانم پاک سیما نوجوان یزدی گفت: امروز آمدیم به اغتشاشگران و دشمنان ایران و اسلام بگوییم نمی‌گذاریم کشور به دست آنها بیافتد و از دولت نیز انتظار داریم مشکلات اقتصادی مردم را حل کند تا دیگر بهانه‌ای به دست دشمن ندهد.

جعفری دیگر نوجوان یزدی که در راهپیمایی حضور داشت عنوان کرد: ما نوجوانان دهه هشتادی پشت رهبر خود را خالی نمی‌کنیم، ما پشتیبان رهبر خود هستیم و تا پای جان از انقلاب دفاع می‌کنیم.

وی ادامه داد: انشالله ما بدون گذرنامه و با شناسنامه به زودی زود به حرم پیامبر(ص) و مکه خواهیم رفت.

بابایی معاون سابق استاندار یزد نیز امروز در بین مردم بود گفت: مردم دچار مشکلات معیشتی و اقتصادی هستند اما هیچگاه دست به تعرض به اموال عمومی و به خطر انداختن امنیت کشور نمی‌زنند و امروز گفتند راه مردم از فتنه‌گران و اغتشاشگران جداشت و اعتراض و اغتشاش باهم فرق دارند.

دهقان دیگر نوجوان یزدی گفت: دولت پاسخگوی مردم باشد تا دود کم‌کاری‌ها به چشم رهبری و نظام و انقلاب نرود.

رضا یزدانی از شهروندان یزدی گفت: مردم همیشه در صحنه نشان دادند هیچ‌گاه مشکلات اقتصادی کم‌کاری و ناکارآمدی‌ها را پای نظام و انقلاب نمی‌گذارند.

وی ادامه داد: دشمنان کور خوانده‌اند زیرا این انقلاب شکست ناپذیر است.

حمیدرضا رحیم دل رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد نیز گفت: مردم امروز برای دفاع از میهن آمده‌اند و مسئولین باید همگام با مردم در توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند.

باقری بانوی یزدی که همراه همسر و فرزندش در راهپیمایی حضور داشت گفت: مردم اعتراض دارند و انتظار دارند دولت مشکلات را حل کند اما به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم دشمن در کار کشور دخالت کند و کشور به دست بیگانگان بیافتد.

ابوالفضل محمودی طلبه نوجوان عنوان کرد: مردم مطالبات به حق خود را از طریق رسانه‌ها و نمایندگان مجلس پیگیری می‌کنند تا دیگر دشمن نتواند سوء استفاده کند و نمایندگان مجلس باید جوابگوی مردم و واسطه بین مردم و دولت باشند و مشکلات مردم را پیگیری کنند.

وی افزود: امروز مردم دیگر بار مشت محکمی به دهان فتنه گران زدند.

محمد شفیعی گفت: آمدیم به اغتشاشگران بگوییم نمی‌گذاریم به نظام اسلامی و مقدسات ما بی حرمتی کنید و من به عنوان یک نوجوان همراه دوستانم وظیفه خود دانستیم در راهپیمایی شرکت کرده و از انقلاب و آرمان های امام دفاع کنیم.

وی ادامه داد: دولت تخم مرغ را ارزان کند اگرچه یزدی ها در خانه مرغ دارند...

انتهای پیام/ز.ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد