Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

آیت الله ناصری:


امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت چنگ زدن همه به ریسمان وحدت، اظهار داشت: مسئولان باید با بصیرت و روحیه انقلابی برای شکست توطئه‌های دشمنان انقلاب تلاش کنند.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزدرسا، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته یزد، با اشاره به عظمت شرکت میلیون‌ها نفر در حماسه پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار داشت: پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) نمونه بارز همدلی امت اسلام در برابر استکبار جهانی است.

وی افزود: مردم و مسئولان باید در مسیر امام حسین (ع) حرکت کنند تا به سعادت دنیا و آخرت برسند. حماسه اربعین نماد قدرت جهان اسلام برای اتحاد و مقابله با نقشه‌های دشمنان است.

ناصری تصریح کرد: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته با توکل بر خدا، تمام توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. مردم ایران بارها و بارها فشارهای تحریم‌های آمریکا را تحمل کرده و اجازه نداده است تا دشمن به اهداف پلید خود دست یابد.

 خطیب جمعه یزد اظهار داشت: ملت ایران قطعاً با ایستادگی بر تمام مشکلات روانی و اقتصادی غلبه خواهد کرد. بدون شک وحدت کلمه و اتحاد مردم ایران هر توطئه‌ای را در نطفه خفه خواهد کرد.

امام‌جمعه یزد در ادامه تأکید کرد: مردم و مسئولان باید با بینش و بصیرت و روحیه انقلابی و مدیریت جهادی برای شکست توطئه‌های دشمنان انقلاب تلاش کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی یزد در ادامه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اشاره کرد و گفت: مسئولین باید با برنامه‌ریزی دقیق و خالصانه برای برون‌رفت از مسائل موجود، تلاش کنند؛ چراکه دشمن برای ناامید کردن مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

انتهای پیام /
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد