Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه موقت بخش بهمن:


امام جمعه موقت بخش بهمن، خطاب به مسئولین طراز اول کشور و نمایندگان مجلس گفت : دشمنان تمام قد و با افتخار به جنگ ما آمدند و همه چیز را تحریم کردند، شما چه کرده اید؟

به گزارش سرو ابرکوه؛ حجت الاسلام و المسلمین سعید آقایی امام جمعه موقت بخش بهمن در خطبه های نماز، با اشاره به شکست آمریکا در واقعه طبس سال 59 اظهار کرد : در آن زمان که تجهیزات نظامی، قدرتی، امنیتی و اطلاعاتیامروز را نداشتیم، نیروهای ویژه آمریکا به نام دلتا با پیشرفته ترین تجهیزات عصر برای آزادسازی 53 دیپلمات خود وارد کشور شدند.

حجت الاسلام آقایی ادامه دا : اما به امر خدا و دست های غیب الهی، در منطقه طبس گرفتار طوفان شن شده و در عملیات پنجه عقاب شکست خوردند.

وی، ضمن ابراز تأسف از امیدواری عده ای جاهل و ترسو به آمریکا، گفت : آمریکا همان آمریکای 59 است، ولی ایران امروز ایران دست بسته آن زمان نیست. حتی برخی از جامعه شناسان جهان (آنتونی گیدنز) معتقد است زمانی که دنیا به سوی سکولاریزم و لیبرالیسم (جدایی دین از سیاست) حرکت می کرد، انقلاب اسلامی مسیر بشریت را به دیانت و معنویت تغییر داد.

آقایی عنوان کرد : آمریکا هنوز در خیال خام است که از گذشته خود درس عبرت نگرفته و امروز در لباس های مختلف، برای تحریم تمام قد ایران قیام کرده است.

وی، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار کارگران در خصوص تحریم سپاه و صادرات نفت، افزود : تأکید ایشان بر سه اصل اقتصاد مقاومتی، حمایت و تولید کالای ایرانی و تلاش و تحرک کاری است، که با اجرای این موارد نگرانی مردم از عملکرد دولتمردان اراذل آمریکا رفع می شود.

امام جمعه موقت بخش بهمن، خطاب به مسئولین طراز اول کشور و نمایندگان مجلس بیان کرد : آنها تمام قد و با افتخار به جنگ ما آمدند و همه چیز را تحریم کردند، شما چه کرده اید؟ شما نیز تحریمشان کرده و عرصه را بر آنها تنگ کنید.

آقایی در پایان ضمن دستمریزاد به اعضای شوراهای روستایی بخش، خاطر نشان کرد : اکنون که در آستانه دهه تکریم مساجد قرار داریم، داوطلبان با حس تعاون و تعامل جهت غبارروبی، تظنیف و تطهیر مساجد همکاری کنند تا باری از دوش خادمین خدوم برداشته شود.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد