Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام‌جمعه بخش بهمن:


امام‌جمعه بخش بهمن، گفت : اگر مسئولی برای رفع مشکلات گرانی و معیشتی مردم کشور کار نکند و با این رفتار دشمنان را در رسیدن به اهدافشان یاری نماید، عمله آنها است.

به گزارش سرو ابرکوه؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا علیزاده امام‌جمعه بخش بهمن در خطبه‌های نماز جمعه ظهر امروز، با اشاره به  بیانات مقام معظم رهبری در دیدار کارگزاران حج، اظهار کرد : کنگره حج اجتماع عظیمی است که هرسال با حضور حاجیان از نقاط مختلف باشکوه برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام علیزاده گفت : این اجتماع همچون اجتماع عظیم اربعین حسینی خاری در چشم دشمنان است که سعی دارند با بهانه‌های بیهوده آن را کمرنگ کنند. معاندین شبهه افکنی می‌کنند که چرا باید در این مسیر پول خرج شود و هزینه‌های آن به فقرا کمک نمی‌شود.

اعتراض کردن به مستکبرین و ظالمین در رأس آن آمریکا از ابعاد سیاسی حج است
وی، با تأکید بر اینکه گفته می‌شود حج نباید سیاسی شود حرف نادرستی است، افزود : باید به آمریکا و ایادی آنها در حج اعتراض کرد و از ملت‌های مظلوم فلسطین و یمن حمایت شود.

علیزاده تأکید کرد : باید طنین «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» در مراسم حج بلند شود. اصلاً یکی از ابعاد مهم حج بُعد سیاسی آن است اگر حج سیاسی نباشد حج نیست.

14 تیرماه سالروز دستور آمریکا مبنی بر مسدود کردن دارایی‌ها ایران در سال 59
وی بیان کرد : بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا رئیس‌جمهور وقت آمریکا دستور توقیف و مسدود کردن دارایی‌های جمهوری اسلامی ایران را در ایالات‌متحده و بانک‌های آمریکایی خارج از کشور، صادر کرد.

خطیب جمعه بخش بهمن، آنها را دزد سر گردنه خطاب کرد که از گذشته تاکنون اموال ملت ایران را به نفع خود مسدود کردند و گفت : هدف دشمن از ایجاد مشکلات و تنگناهای اقتصادی از پا درآوردن این نظام است.

وی ادامه داد : دشمنان می‌خواهند با مشکلات معیشتی و گرانی، مردم را مقابل نظام قرار دهند و نسبت به آن بدبین کنند، حال اگر مسئولی در کشور برای حل مشکلات معیشتی مردم و گرانی کار نکند، عمله دشمن است.

دشمنان از تقابل عملی با ایران نتیجه نگرفتند، مبارزه نظری را اضافه کردند
علیزاده خاطرنشان کرد : تقابل ایران و آمریکا چیز تازه‌ای نیست، بلکه از اول انقلاب وجود داشته است. ابتدا تقابل عملی و ضربه زدن به جمهوری اسلامی از راه‌های مختلف مثل کودتای پادگان نوژه، مسدود کردن حساب‌های بانکی کشور، حمله نظامی به طبس، تحریم اقتصادی، قطع خرید نفت، تشویق عراق به جنگ و... بود.

امام‌جمعه بخش بهمن، با هشدار و مراقبت در مقابل دسیسه‌های شوم دشمنان تصریح کرد : بعد از سال‌ها به این نتیجه رسیدند که باید در کنار تقابل عملی، مبارزه نظری هم شروع کرد یعنی در زمینه اعتقاد، فرهنگ و مسائل اخلاقی با جمهوری اسلامی مبارزه کنند.

با زیارت و اهدا کمک و نذورات امامزادگان را احترام و تکریم کنیم
وی، ضمن گرامیداشت 5 ذی‌القعده روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه گفت : تجلیل از امامزادگان در حقیقت تجلیل و تکریم رسول خدا و اهل‌بیت (ع) است.  زیرا اینها و در رأس آنها حضرت معصومه (س) به خاطر بیعت با امام رضا (ع) راهی ایران شده و شهید شدند.

علیزاده یادآور شد : با زیارت حرم، کمک به ساخت گنبد و بارگاه و ضریح آنها و اهدا نذورات، این بزرگواران را احترام کنیم و همچنین امامزادگان سید احمد و سید محمود (ع) که چشم‌وچراغ شهر مهردشت هستند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد