Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

هشدار جدی پلیس یزد برای چهارشنبه آخر سال؛


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد گفت: طبق خواسته مردم و مسئولان یزد،‌پلیس با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه غیرمجاز برخورد و مغازه آن ها را پلمپ می کند.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزد رسا،‌ سرهنگ محمدرضا مزیدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد گفت: رعایت مقررات و احترام به دیگر شهروندان در چهارشنبه اخر سال باید مدنظر همگان باشد تا خدای ناکرده با تجاوز به حقوق دیگران موجب سلب آسایش آن ها نشوند.

وی افزود: پلیس برای امنیت و آرامش شهروندان وظایفی دارد که در طول سال و در استانه نوروز انجام می دهد بطوریکه  طبق خواسته مردم و مسئولان یزد،‌پلیس با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه هم در جارچوب مقررات برخورد و مغازه آن ها را پلمپ می کند.

مزیدی با بیان اینکه همکاران ما در تعزیرات و اطلاعات برای حفظ امنیت و آرامش چهارشنبه آخر سال تلاش می کنند تصریح کرد: از شهروندان می خواهیم فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه را به پلیس معرفی کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد با بیان اینکه پلیس با شادی مردم مخالف نیست گفت:  خانواده ها باید فرزندان خود برای رعایت مقررات در چهارشنبه اخر سال راهنمایی کنند چراکه بی توجهی به مقررات، آسیب های جبران ناپذیری به همراه دارد که به هیچ وجه پذیرفته نیست. 
 

انتهای پیام/س*

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد