Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه:


رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه گفت: در مقطع حساس کنونی به دلیل تشدید توطئه های شیطانی سردمداران کفر در منطقه، برگزاری راهپیمایی پرشورتر روز قدس نسبت به گذشته، ضروری است.

حجت الاسلام کاظم دشت آبادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه در گفتگو با سرو ابرکوه، در خصوص اهمیت روز قدس اظهار کرد: فردا جمعه آخر ماه رمضان که به عنوان روز جهانی قدس از سوی امام خمینی (ره) مطرح شد و کشورهای اسلامی نیز آن را پذیرفتند.

حجت الاسلام دشت آبادی خاطر نشان کرد: این روز فرصت مناسبی برای به نمایش گذاشتن جلوه حقیقی همبستگی و اتحاد بین المللی مسلمانان جهان در حمایت همه جانبه از حقوق مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم جعلی صهیونیست است.

وی با بیان این مطلب که چه بسا دشمنان به ظاهر قدرتمند وحشی و آدم کش در پی آن بودند که روز قدس را از صفحه تاریخ محو کنند، گفت: روز قدس نشان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این است که ملت ایران زیر بار ظلم نمیرود و در برابر بزرگترین و قدرتمندترین دولت های غاصب دنیا می ایستد و از حقوق مسلمانان دفاع می کند.

دشت آبادی اذعان کرد: لذا در مقطع حساس و سرنوشت ساز کنونی به دلیل تشدید توطئه های شیطانی سردمداران کفر در منطقه و حمایت های استکبار جهانی از جنایات ضد بشری و مسلمان کشی گروه های تکفیری با هدف تامین امنیت رژیم ددمنش صهیونیستی، ضرورت برگزاری راهپیمایی پرشور روز قدس نسبت به سال های گذشته، مضاعف و دو چندان است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ابرکوه عنوان کرد: در همین راستا از اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان دعوت می‏ شود تا با لبیک به ندای ولی امر مسلمین، با حضور آگاهانه در راهپیمایی روز جهانی قدس، خشم و انزجار خود را از جنایات این رژیم غاصب به نمایش گذاشته و برگ زرین دیگری به تاریخ افتخارات خود اضافه کنند.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد