Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نماینده ولی فقیه در استان یزد:


امام جمعه یزد در خطبه های این هفته نماز جمعه با تشکر از حضور باشکوه مردم روزه دار استان یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: اقدامات آمریکا و غربی‌ها خیمه شب بازی ای است که برای توطئه و فریب جدید انجام می شود.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از خبرنگار یزد رسا، امام جمعه یزد در خطبه های این هفته نماز جمعه روز قدس، با تشکر از حضور باشکوه مردم روزه دار استان یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: به گفته قرآن کریم دشمن همیشه در حال نقشه ریزی و توطئه است تا مومنان و مسلمانان را از طی مسیر خود دور کند اما خداوند در همین آیات الهی نوید می‌دهد که مکرهای دشمنانی که گاهی مکر آنان کوه ها را سست می‌کند به خودشان باز برمی گرداند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: همه اشاره، آیات و امیدواری های خداوند به مسلمانان برای این است که ما در مقابل دشمنان نهراسیم و از اخم و تحریم آنها واهمه نداشته باشیم و با صلابت و اقتدار در مقابل آنها بایستیم.

وی تصریح کرد: ما در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی تجربه کردیم که ایستادن در مقابل دشمن و امید به لطف خداوند ما را در برابر تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان پیروز خواهد کرد.

 امام جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما برای تثبیت و تقویت اسلام شکل گرفت، افزود: ما باید دو خصلت را در جامعه اسلامی تثبیت کنیم اول اینکه باید دغدغه حفظ تعالی دین را بین آحاد مردم جاری کنیم و دوم اینکه فهم و تفکر را در جامعه نهادینه کنیم.

وی تصریح کرد: امروز هیچ مسلمانِ مومنی نباید دینداری و انقلابی گری را در خود محدود کند بلکه باید جامعه را درگیر این تفکر و رفتار کند تا جامعه ما به سمت تشکیل یک تمدن اسلامی پیش برود.

نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت و مشکلات اقتصادی مردم اشاره داشت و اذعان داشت: ما در وضعیت فعلی اقتصاد نیاز به صبر و تحول ویژه در این حوزه داریم؛ امروز مسئولان ما باید نقطه به نقطه و سال به سال وضعیت اقتصادی را از چهل سال گذشته تاکنون بررسی کرده و با شناسایی ضعف‌ها، کمبودها و عقب ماندگی ها برای آینده اقتصاد برنامه ریزی و طرح دهی کنند.

آیت الله ناصری، سخنان اخیر رهبر انقلاب در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را یادآورشد و گفت: ما باید امید خود به شرق و غرب را قطع کنیم؛ اقدامات آمریکا و غربی‌ها خیمه شب بازی ای است که برای توطئه و فریب جدید انجام می شود؛ هیچ کدام از اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها برای ملت ایران منفعتی را نمی‌خواهند بلکه در مقابل پیشرفت ملت ایران علنی و غیرعلنی ایستاده اند.

انتهای پیام/م*

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد