Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نماینده بزرگترین حوزه انتخاباتی کشور در مجلس:


عضو کمیسون شوراهای مجلس گفت: در کشور ما انتخابات نه مهندسی بوده و نه غیر آزاد، چرا که تاکنون تضادهای متفاوت در انتخاب شدن هر دو جناح ( راست و چپ) به عنوان رئیس جمهور ادعای مهندسی انتخابات را رد می کند که این بزرگ ترین تابلو در تأیید این واقعیت بزرگ است.

به گزارش سرو ابرکوه، نماینده بزرگترین حوزه انتخاباتی کشور در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی یزد رسا، با ابراز تاسف از مطرح شدن مهندسی انتخابات از سوی برخی از مسئولین کشور اظهار کرد: در حال حاضر بعضی از کلمات از سوی برخی افراد مطرح می شود که این کلمات بو دار بوده و همسو با مباحث "انتخاب آزاد" که در گذشته مطرح شد، است.

دخیل عباس زارع زاده ادامه داد: به روشنی مشخص بود که طرح انتخابات آزاد مفهومی جدای از مبانی انقلاب اسلامی است و امروز تقریباً شبیه همین مطلب با یک گویش دیگری مطرح می شود که با نام "مهندسی انتخابات" شکل گرفته که کم و بیش همان مفهوم "انتخابات آزاد" را می رساند. این ادعا درست نیست که انتخابات ایران در جریانی قرار می گیرد که کانالیز می شود و عده یا گروهی به نتیجه هدفمندی که در نظر دارند می رسند.

عضو کمیسون شوراهای مجلس افزود: در کشور ما نه "مهندسی انتخابات" وجود دارد و نه "انتخابات غیر آزاد" چرا که نمونه آن انتخاب رییس جمهور فعلی کشور به ویژه در دوره اول است که هیچ ذهن تبیینی فکر نمی کرد وی رأی بیاورند و اگر قرار بود انتخابات آزاد یا مهندسی نشده باشد نباید ایشان رای می آورد چرا که مدیریت انتخابات دست دولتی بود که هم خط احمدی نژاد نبودند، در مرحله دوم نیز همین گونه بود اما مردم در بین این دو جریان( راست و چپ) انتخاب کردند و بر انتخابشان پایبندی دارند.

نماینده مردم بافق، بهاباد ، خاتم، مهریز و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: در کشور ما انتخابات نه مهندسی بوده و نه غیر آزاد چرا که تاکنون تضادهای متفاوت در انتخاب شدن هر دو جناح ( راست و چپ) به عنوان رئیس جمهور ادعای مهندسی انتخابات را رد می کند که این بزرگ ترین تابلو در تأیید این واقعیت بزرگ است.

زارع زاده مطرح کردن این مسئله را دور از شأن ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: کسانی که این مباحث را مطرح می کنند یا یک سوء ظن در ضمیر وجودشان رخنه کرده است و یا در بیرون به دلیل اطلاعات غلطی که به آن ها تزریق می شود، وادار به بیان بعضی از جملات می شوند که نه در شان خود این افراد ونه در شان مردم ملت ماست.

وی خاطرنشان کرد: مسئولینی که در این جریان قرار گرفته اند باید گفته های خود را اصلاح کنند و با گویش های این چنینی جامعه را متشنج نکنند چرا که یک عده افراد مریض از این جهت گیری ها به نفع خودشان بهره خواهند برد و نیز گاهی دیده می شود توده ای را از همفکران خود را به صحنه می کشند تا از مطالبی که گفتند دفاع کنند.

زارع زاده در پایان افزود: هیچکدام این رفتارها به نفع کشور، انقلاب، مردم و هویت دینی ما نیست و باید از صحبت هایی که شاعبه بعضی از مسائل را می تواند همراه خود داشته باشد پرهیز کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد