Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

هشدار دادستان عمومی و انقلاب ابرکوه؛


دادستان عمومی و انقلاب ابرکوه گفت : هر گونه ارتباط و همکاری با شرکت تخفیفات بدون مجوز قانونی، غیر مجاز است و فرد خاطی مجرم محسوب می شود و در برابر قانون مسئول است.

محمدحسین ابراهیمی دادستان عمومی و انقلاب ابرکوه، در پی فعالیت مجدد یکی از شرکت های تخفیفات بدون مجوز در شهرستان، در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد: مدتی پیش درب این شرکت به دلیل فعالیت غیرقانونی و نداشتن مجوز، پلمپ شده بود.

دادستان عمومی و انقلاب ابرکوه، گفت : به لحاظ تعهد محضری فعالان این شرکت، مبنی بر عدم فعالیت تا اخذ مجوزهای قانونی با رضایت مشروط اصناف شهرستان، از محل مذکور رفع پلمپ شد.

ابراهیمی ادامه داد : متأسفانه بر حسب اطلاعات واصله افراد مذکور در مکان های مختلف به صورت مخفیانه فعالیت خود را ادامه می دادند، چنانچه روز گذشته نیز یک واحد مسکونی که محل برگزاری کلاس های این شرکت بود، به مدت ۲۴ ساعت پلمپ شد و به دلیل ندامت مالک آن واحد و رعایت حال ساکنین که خانواده بودند فعلا فک پلمپ شده است.

وی تأکید کرد : به اطلاع شهروندان می رسانیم که در حال حاضر هر گونه فعالیتی زیر مجموعه شرکت مذکور، خلاف قوانین می باشد. لذا کوچکترین همکاری و ارتباط افراد اعم از عوامل اجرایی، دست اندرکاران و افراد عادی با شرکت مذکور، جرم و فرد خاطی مجرم تلقی می شود و مجریان قانون قاطعانه با آنها برخورد خواهند کرد.

ابراهیمی در پایان هشدار داد : به لحاظ عدم اخذ مجوز توسط شرکت مذکور تا این لحظه و احتمال کلاهبرداری، به شهروندان توصیه می شود تا زمان اخذ مجوز از هر گونه همکاری با این شرکت خودداری کنند.

واحد بازاریاب اینترنتی مذکور تا کنون مجوز نگرفته است
سید مسعود میرحسینی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه، نیز در این خصوص در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد : این واحد بازاریابی تخفیفات که مدتی پیش در شهرستان به دلیل فعالیت بدون مجوز قانونی پلمپ و رفع پلمپ شد، تا کنون مجوزی از وزارت کشور و دستگاه های ذیربط دریافت نکرده است.

میرحسینی تصریح کرد : لذا همشهریان از هم اکنون مطلع باشند که پس از این این زمان، هر گونه همکاری مستقیم و غیر مستقیم با شرکت مذکور غیرمجاز است و فرد خاطی باید در برابر قانون پاسخگو باشد.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


سید علیرضا
جالبه قضاوت بر اساس تعصب...
کل ایران تخفیفات کار میشه با دفتر و مجوز حالا شهرستان ابرکوه میگه مجوز نداره و نباید کار کرد..خودتون رو گول نزنید
کار شما بهترین تبلیغ برای ماهست سپاسگذاریم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ ۰۹:۵۱

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد