Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در تعطیلات نوروز مواظب باشیم؛


فرماندهی انتظامی شهرستان ابرکوه با توجه به تعطیلات نوروزی سال 98 در خصوص پیشگیری از سرقت منزل به شهروندان هشدار داد.

به گزارش سرو ابرکوه، علیرضا صالحی فرمانده نیروی نتظامی شهرستان ابرکوه در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک حلول سال جدید اظهار کرد: با توجه به تعطیلات نوروزی پیش رو و به منظور پیشگیری از سرقت منزل، شهروندان باید با رعایت نکات ذیل از سرقت منزل خود توسط سارقان جلوگیری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه گفت: برای پیشگیری از سرقت منزل از سیستم های هشدار دهنده و ضد سرقت استفاده کنند و از سپردن کلید منزل به افراد نامطمئن خودداری کنند.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست تا هنگام خروج از منزل از چراغ های تایمردار که در زمان های متغییر خاموش و روشن می شوند نیز استفاده کنند.

وی ادامه داد: از نگهداری وجوه نقد زیاد اشیا قیمتی و اسناد و مدارک در محل هایی که سارقان به سهولت به آنها دسترسی پیدا می کنند خودداری کرده و حتی المقدور در صورت نگهداری این اشیا در منزل از گاوصندوق هایی که از استحکام لازم برخوردار هستند استفاده کنند.

صالحی افزود: درب و پنجره ها را قبل از ترک منزل کنترل و از قفل های ایمن و استاندارد استفاده کنند و از بسته بودن درب ورودی پشت بام و کلیه درب های ساختمان اطمینان حاصل کنید.

فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه در پایان یادآور شد: هنگام ورود به منزل در صورت مواجهه با صحنه سرقت، ضمن حفظ خونسردی، بلافاصله با پلیس 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد