Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

به مناسبت 16 مهرماه؛


جشن بزرگ روز جهانی کودک به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره 1 و 2 در سالن معلم شهرستان ابرکوه برگزار شد.

به گزارش سرو ابرکوه، 16 مهرماه برابر با 8 اکتبر، روز جهانی کودک نامیده شده است. به همین مناسبت جشن بزرگی ویژه کودکان پایه اول ابتدائی به همت کانون پرورشی کودکان و نوجوانان مرکز شماره 1 و 2 در سالن معلم شهرستان برگزار شد.
بیش از 250 کودک کلاس اولی در این ویژه برنامه شرکت کرده و یکصدا شعار امسال روز جهانی کودک را که « بادبادک امید، دانش، شادی و آرامش» بود فریاد زدند و شاهد اجرای برنامه های قصه گویی، شعرخوانی، مسابقه و اجرای موسیقی های کودکانه بودند.
نکته در خور توجه اینکه، در این جشن بزرگ که کودکان شهرمان فریاد صلح و دوستی خود را به گوش ملت ها و ابر قدرت های جهان رساندند، حضور سید نبی رسولی فرماندار شهرستان ابرکوه در جمع آنان نشان از اهمیت و عظمت این روز بزرگ دارد.
رسولی با حضور یافتن در جمع صمیمانه کودکان، نشان داد که باید به آینده سازان این آب و خاک توجه ویژه مبذول شود تا در آینده ای نزدیک شهرستانی توسعه یافته داشته باشیم و همچنین شاهد برافراشته شدن پرچم اقتدار و افتخار ایران بر بلندترین قله های پیشرفت و پیروزی باشیم.


 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد