Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:


نماینده مردم یزد در مجلس اعلام کرد: این را باید همه‌مان بدانیم که آمریکا قابل مذاکره، مصالحه و اعتماد نیست.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزدرسا، سید ابوالفضل موسوی صبح امروز در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان یزد گفت: آمریکا مقابل ما ایستاده و جنگ روانی و اقتصادی راه انداخته اما ما اقدام متقابل متناسب با آن را انجام نداده‌ایم.

وی افزود: برای مردم اصلاح‌طلب و اصولگرا تفاوتی ندارد و آن‌ها قائل به چنین تقسیم‌بندی نیستند. من این اواخر که بیشتر وارد جمع‌های مردم شدم متوجه شدم برای آن‌ها حتی دولت و مجلس هم تفاوتی ندارد و مردم می‌گوید همه شما در یک نظام هستید.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آمریکا با ما دشمن است و شکی نیست که نباید با این کشور مذاکره کرد. آمریکا نابودی ما را می‌خواهد و می‌خواهد ما را ذلیل کند.

موسوی تأکید کرد: هر کسی که در ایران دارد زندگی می‌کند اگر بخواهد با آمریکا مذاکره کند به عزتش لطمه وارد می‌شود و این حرفی نیست که ما از روی احساس بزنیم.

وی اضافه کرد: ترامپ خطاب به مکرون گفته ما باید بگذاریم ایرانی‌ها زجر بکشند و بدین شکل آن‌ها را پای میز مذاکره بکشانیم. لذا این را باید همه‌مان بدانیم که آمریکا قابل مذاکره و مصالحه و اعتماد نیست.

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه ساختار ما یک ساختار دولت‌مدارانه است، عنوان کرد: ما بیش از 70 هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور داریم و دولت گفته از این تعداد فقط 12 هزار تایش را می توانم واگذار کنم.

موسوی خاطرنشان کرد: سفرای کشورهای اروپایی گفتند ما تصمیم‌هایی که  -در قالب 5+1 که الان شده 4+1- می‌گیریم، تصمیم‌های دولتی‌مان است و ما با بخش خصوصی‌مان فاصله داریم و آن‌ها تابع ما نیستند. اما آن‌ها تابع سهام‌داران و شرکت‌های آمریکایی هستند.

وی تأکید کرد: آمریکا با مکانیزم حاکمیت بر بخش خصوصی تا 70-80 درصد تحریم‌های شورای امنیت را به تنهایی می‌تواند اعمال کند.

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: آمریکا از قبل گفته بود که من از برجام خارج می‌شوم اما ما هیچ تدبیری برای این مسئله نکردیم و آماده نشدیم. الان هم که گفته از یک زمانی نفت را تحریم می‌کنم، ما باید یک ستاد اقدام متقابلی برای مقابله با آن داشته باشیم.

موسوی با اشاره به حمله موشکی سپاه علیه مواضع تروریست‌ها گفت: سپاه یک پایگاه نظامی در 3 مایلی پایگاه آمریکا را زد که این خیلی کار عظیمی است. آمریکا می‌فهمد که این کشور قدرتی دارد که 3 مایلی من را با موشک نقطه زن از 800 کیلومتر آن طرف‌تر می‌زند.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر انقلاب در سخنان اخیرشان مبنی بر لزوم توجه و اعتماد به جوانان گفت: استان یزد معروف به استان نخبه‌پرور است و نیروهای جوان به وفور در این استان وجود دارد لذا همه ما باید به این ظرفیت گرانبها توجه داشته باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد