Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

با هدف نوسازی و بازسازی انجام می شود


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه گفت: واحدهای صنفی تولیدی و خدمات فنی شهرستان ابرکوه، جهت رشد اقتصادی تأمین مالی می شوند.

سید مسعود میرحسینی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه ضمن اعلام این خبر، در گفتگو با سرو ابرکوه، اظهار کرد: در راستای ضرورت حمایت و تأمین مالی بنگاه های اقتصادخرد، کوچک و متوسط و با هدف ایجاد رونق تولید و کمک به تحقق رشد اقتصادی، تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت می شود.

میرحسینی ادامه داد: واجد شرایط می توانند جهت بازسازی و نو سازی بنگاه های صنفی تولیدی، نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت تسهیلات مورد نیاز در سامانه اصناف به نشانی www.iranianasnaf.ir  در قسمت «تأمین مالی بنگاه صنفی تولیدی» اقدام کنند.

وی تصریح کرد: پس از تکمیل تقاضا نامه، پیامکی با عنوان تأیید درخواست ثبت شده، دریافت خواهند کرد. سپس از طریق سامانه «بهین یاب» متقاضیان به بانک های عامل معرفی می شوند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه، داشتن پروانه کسب در رسته های اولویت دار، دارا بودن حداقل 2 نفر شاغل (که صاحب پروانه یکی از شاغلان محسوب می شود)، داشتن توان نوسازی و بهسازی واحد تولیدی حداکثر تا پایان شش ماهه اول سال 97 و استفاده از تسهیلات صرفاً در راستای اهداف تعیین شده، را از جمله متقاضیان عنوان کرد.

میرحسینی در پایان گفت: افراد جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 32824003 اداره صنعت، معدن و تجارت و شماره 32823800 اتاق اصناف ابرکوه تماس بگیرند.

رسته های واحدهای صنفی مشمول تسهیلات نوسازی و بازسازی

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد